Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idõ alatt...

Mennyi idõ alatt szokik meg egy kutya?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 3 hete,hogy kaptam egy kutyàt,àllitólag 6 hónapos.En etetem,és fürdetem,a férjem vagy együtt szoktuk kivinni sétàlni.A férjemhez màr odamegy,és szeretteti magàt.Viszont én elõlem elszalad.Nagyon szeretem a kutyàkat,szeretgetem és mégis elfut tõlem.Szerintetek miért van ez?Kis fehér göndör szõrü.A gazdàja azt mondta,hogy kanicha,én nem ismerem igazàból a kutyafajtàkat.Ha adok neki enni van amikor csak akkor megy oda,amikor én eljövök a tànyérjàtól.Egy kicsit rosszul esik,hogy velem ilyen.
2011. jan. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi h nem a kérdésedre válaszolok de ilyen fajtáról még nem hallottam linkelné be képet lécci *.*
2011. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fotóm még róla.
2011. jan. 31. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen fajtáról még nem hallotam,szerintem valami kis keveréket sóztak rád,de ha aranyos és imádod akkor szerintem oly mindegy... lehet nem keverék de kanicha kutyafajta sztem egyátalán nem létezik xP

Labdázz vele,te is dögönyözd... ha a férjedhez akar oda menni akkor kapd el és fektesd hátára és kezd el dögönyözni gügyögni neki (kicsit gyerekes de az én kutyám imádja xP) Remélem ez sikerül. Amugy várom a képet ha lesz róla :)

2011. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A túláradó szeretet az emberek részéről egy érzékeny, bizonytalan kiskutyát megfélemlíthet. Írtad, hogy fürdeted is. Szerintem még kicsi a fürdetéshez, szerintem utálja is a fürdést, és ezt is Hozzád kapcsolja, vagyis állandóan attól tart, hogy el akarod kapni, és meg akarod fürdetni.

Az ilyen kutya bizalmát csak akkor lehet elnyerni, ha biztosítod róla, hogy választhat! Veled is lehet, de bármikor elmehet!

Ezért sem szerencsés elkapni, hátára fektetni és dögönyözni - ez akár teljes pánikot is okozhat.

Türelem, és bizalomépítés. Úgy, mint Kevin Costner a Farkasokkal táncolóban :)

2011. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még ilyen fajtáról. A Google sem hoz fel rá semmit...


Valószínűleg túl heves lehetsz hozzá szerintem is. Talán nagy hanggal beszélsz hozzá.

Várd meg, míg ő közeledik, te ne legyél vele tolakodó, hanem türelmes.

Fürdetni meg nem kell naponta úgysem.

2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!