Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Szerintetek?

Segítség! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek 11 évesen nyári szünetbe elmehetnék segédkezni az állatorvoshoz?Sokat olvasok kutyatartásról könyveket,és nagyon szeretem a kutyákat!
2011. jan. 31. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem.Nagyon kicsi vagy még.Inkább készülj az állatorvosira.Egyébként dícséretes
2011. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, de kizárt. Ennyi idősen sokkal több gondot okoznál nekik, mint hasznot...
2011. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
50%
Próba, szerencse! Szerintem érdemes megkérdezni, hogy fogadják e a segítséget! Bőven lehet olyan feladat amit te is el tudsz látni!
2011. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan dolgok, amiket te is meg tudsz csinálni.

Írni, műszereket elmosni, fertőtleníteni stb.

És ha van hozzá gyomrod esetleg kissebb műtéteket is megnézhetsz, esetleg segíthetsz.

Viszont vannak olyan dolgok amiről azt hiszed hogy birod, aztán meg pislogsz amikor lemegy a vérnyomásod és majd össze esel.

Én jártam úgy, pedig nekem van hozzá gyomrom ( műtét elején volt hogy bekaptam egy egy pogácsát ) aztán meg annyira sajnáltam a kiskutyát, hogy rosszul lettem. :-D

Meg egyszer akkor is majdnem kidőltem amikor olyan kutyát hoztak hogy beköpte a légy, és hemzsegtek a kukacok benne. Olyan édeskés émelygős szaga volt.

Beszéld meg a dokival hogy tudsz e segíteni. Lehet még örülni is fog. :-)

2011. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Ninna ♥ ***** válasza:
75%
Ahova mostanában én járok, szoktak Állatorvosi Egyetemi tanulók segédként jönni, és az egyik lánynak a testvére is ott van, ő pedig csak 12 éves, szóval szerintem már te is mehetnél :) Komolyabb feladatokra ne nagyon számíts, én legtöbbször az idősebb segédeket is takarítani látom legtöbbször. De pl. ők jönnek ki az ajtó elé felemelni a kutyát az asztalra, meg ilyenek. Sokszor pl. az oltást is ők írják be az oltási könyvbe, az állatorvos pedig csak aláírja. Szerintem még max. lefogni is segíthetsz az állatokat. Állatorvos függő. Nem tudom, van-e kutyád, de ha sokszor oda hordod hozzájuk a kutyusodat, akkor talán több esélyed van arra, hogy a doki megengedje.
2011. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy inkább valamelyik menhelynél, alapítványnál próbálkoznék önkéntes munkával. Ott szerintem közelebb kerülhetsz a kutyatartáshoz. És valóban hasznos munkát tudnál végezni.
2011. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hátha engedi az orvos , de önkéntes munkát 14 év alatt nem hinném hogy vállalhatsz.
2011. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zsancaaa ***** válasza:
Áhh kizárt.
2011. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm...Lehet,hogy majd miután betöltöttem a 12-őt,bár ha úgy adódik szeretek takarítani meg mosogatni.
2011. febr. 1. 13:28
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Kizárt!
2011. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!