Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fáj a kutyusomnak, ha...

Miért fáj a kutyusomnak, ha merevedése van?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés,de két éves pincsim ilyenkor nagyon ki van bukva.Nem tud megmozdulni, nyüszít,ha próbál mozogni,s csak lesi a földet leszegett fejjel.Mostanában elég sűrűn van neki ilyen,mit tudok tenni.Gondolkodtam az ivartalanításon,az megoldás lenne?Volt német juhászunk,de annak sosem volt ilyen gondja,ezért nem tudom,most mit tegyek.:((
2011. febr. 1. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem német juhászom van, 6 éves de eddig egyszer láttam, hogy hosszú, rendes merevedése volt. Épp mentem ki, és feltűnt, hogy nem jött rögtön oda hozzám, hívogattam stb. majd megjelent behúzott farokkal, szomorúan, mintha félne, fájna neki. A behúzott farok általában azt jelenti, hogy fél az állat, szóval nem értettem én se...
2011. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk már naponta 2x is előfordul,s anyu nagyon ki van akadva ilyenkor,mert ondó is távozik,elég sok,s sokszor kell takarítani.De azt nem tartom megoldásnak,hogy ilyenkor egyszerűen kiteszem addig a lakásból,ameddig el nem múlik neki a "roham".Annyira sajnálom!Ilyenkor csak simogatni tudom a buksiját,meg becézgetni
2011. febr. 1. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ivartalanítsd! Egyáltalán nem jó érzés számára.
2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ha még jutalmazod is érte (simogatod, becézgeted) akkor elképzelhető, hogy emiatt is produkálja rendszeresen ezt a dolgot.


Egyébként nekem ez semmiképp sem tűnik egészségesnek, inkább kórosnak, úgyhogy a legjobb az lenne, ha megmutatnád egy orvosnak biztos-ami biztos, és ha nem találna szervi problémát, akkor ivartalanítattnátok. Így egy életre megszűnne a sperma, a merevedés, a szukák után szökés, és a kangörcsök is.

2011. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normális dolog!

Nekem a kan Amstaffjaimmal soha nem fordult elő ilyen pedig 5 és 2 évesek!És az előtte levő kutyámnak 14 év alatt soha nem volt ilyen baja!

2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is kan pincsim van. Sose volt még ilyen vele. Volt egy keverék kutyum és vele se történt ilyen. Vidd el orvoshoz és nézesd meg.
2011. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Az ivartalanítás megoldás lehet, igen. Anyu tacsijának egyszer volt ilyen (7 éves), azóta nem, de ő is úgy nézett ki, mint akinek fáj. :-( Hideg vizes borogatással lenyugtathatod, ha nagyon szenved, de végleges megoldás az ivartalanítás- kanoknál nem egy komoly műtét.
2011. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
25%

A kutyád egyszerűen maszturbál.

Ebben semmi kórós nincs.

Az állatorvos pusztán ezért nem fogja kiherélni, csak ha te ragaszkodsz hozzá.

A jelenlegi kutyám ugyanezt csinálja és nem is ritkán.


Főleg mikor tüzelő kutya szagát érzi a földön, akkor ott helyben elintézi magát és kész.

Utána mintha mi sem történt volna.


Szukák után nem szaladgál, fegyelmezett. Volt már kétszeri fedezése.


Nekem semmi gondom nincs vele. Csak annak furcsa aki még nem látott ilyet.

2011. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát,most végképp nem tudom,mit csináljak vele.Látom,hogy fáj neki,s ez zavar benne.Elviszem a héten dokihoz,nézze meg,az nem fog ártani.Köszi a válaszokat!
2011. febr. 1. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

egyértelmű ivartalanítás.gondolom nem tenyészkutya,akkor meg 1 percig e gondolkodj róla.

ilyenről már én is hallottam egyébként,van h vissza se tudja húzni.

2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!