Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Hogy) lehetnék én a vezér? A...

(Hogy) lehetnék én a vezér? A Fennel szabályok nem váltak be.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:09
1 2
 1/16 Ninna ♥ ***** válasza:
68%
Próbáld meg ezeket elolvasni, igaz, csak apró töredéke a folyamatnak, de elég hasznos tippeket tartogat: [link]
2011. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezek nem váltak be.
2011. febr. 1. 20:14
 3/16 Ninna ♥ ***** válasza:
91%
Ezeket ugyanúgy alkalmazni kell amellett, hogy elmentek szépen egy kutyaiskolába, és ott dolgoztok a kettőtök kapcsolatán. Olyan nincs, hogy nem vált be. Ezeket a szabályokat folyamatosan alkalmazni kell, mert ez önmagában nem elég, ehhez még kell külső segítség, valamint erős kommunikálás a kutyával. Konkrétan mi nem vált be, hogyan alkalmaztátok, és mi a problémátok? Ha ezeket megmondod, talán jobban tudok segíteni :)
2011. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jártam vele suliba is.Annyit ért,hogy engedelmesnek engedelmes,de morgása az megmaradt.
2011. febr. 1. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy egyik se vált be! Sokáig gyakoroltad vele? Mennyi idős a kutya? Milyen fajta? Játszatok sokat, tanuljatok. És legyél vele nagyon határozott. Amikor mész be az ajtón, mész ki a kapun ültesd le és határozottan mondd neki, hogy marad. Miután te be/ki mentél hívhatod, hogy jöhet. Ha többen vagyok (barát, család) akkor addig kell várnia ameddig mindenki bemegy. Próbáld ki azt is, hogy minden etetés előtt kiviszel egy kis virslit és elkezded enni, tartod vele a szemkontaktust és miután megetted odaadod neki a kaját, de ne csak levágd elé és egyélkutya. Ültesd le, mondd neki, hogy marad és amikor már a tál lent van a földön és elvetted a kezed akkor ehet. Közbe mondd neki, hogy tiéd. A kutyasuli is dobna rajta.
2011. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindig én mentem ki először az ajtón.Én ettem először.Hiába kunyizott nem adtam.Nem,akkor foglalkoztam vele, mikor ő szerette volna.Hazajövetelkor sem foglalkoztam vele,addig még le nem nyugodott.
2011. febr. 1. 20:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de nekem etetésnél menekülnöm kell.Sokat játszunk,sétálunk,tanulunk.
2011. febr. 1. 20:28
 8/16 A kérdező kommentje:
Tacskó 2 éves.
2011. febr. 1. 20:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Etetésnél menekülnöd kell? Morog etetéskor? Kaja megvonva, majd legközelebb kap.
2011. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Etetésnél,morog,vicsorít és harap is.
2011. febr. 1. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!