Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebbe a fajta kutyatáskába...

Ebbe a fajta kutyatáskába hámmal belehet kötni a kutyát úgy hogy kényelmes neki? nem pont ilyenünk van de ehhez nagyon hasonló (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi történt szegénynek a lábával?
2011. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs lába szegénynek?
2011. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van lába. csak volánbusszal megyünk és úgy könnyebb vele közlekedni
2011. febr. 2. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem fel lehet venni ölbe is,szintén kistestűs gazda vagyok,nem értem amúgy ,hogy miért kell őket táskában hordozni.Ismerkedjen meg szépen új helyzetekkel,szocializálódjon.Ez is kutya..Nem kell plüssállatnak kezelni.

Ennyi erővel sétáltad az utcán is ebben az neked kényelmesebb.

2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a kérdésem nem az volt hogy sétáltasam e hanem a hámmal is kényelmes neki vagy csak nyakörvel. szeret benne lenni ebben alszik éjszaka is persze nem bekötve hanem ágynak használva
2011. febr. 2. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kutya padlón, betonon, aszfalton, -10 vagy 40°C-ban is el tud feküdni. Szerintem magasról leszarja, hogy hám vagy nyakörv van rajta, pláne ha nem sétáltatásról van szó.
2011. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, a hám mennyi mozgást enged. Általában nyakörvhöz van méretezve a karabiner.
2011. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17:29 válaszoló

köszönöm szépen megnézem :)

2011. febr. 3. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!