Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmernétek ezt? Kutya-kisgyerek

Megmernétek ezt? Kutya-kisgyerek

Figyelt kérdés

2 amstaffom van, és bár tudom róluk,hogy imádják a gyerekeket,de akkorsem hagynám hogy a gyerek üvöltözzön a kutya körül,rángassa stb...ittvan egy dobermannos videó..a kedves szlő ezt hogygondolta?a játék elején a kutya majdnem odakap a gyereknek...Imádom a kutyáimat,de ezt nem merném megcsinálni amit egyes szülők...de még egy tacskóval se, nemhogy egy amstaffal vagy dobermannal...ti otthon engeditek őket így játszani?



http://www.youtube.com/watch?v=9dv5HvZ1pcs&feature=related


2011. febr. 2. 15:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és többször erőteljesen ráugat a babára...főleg a videó vége felé látszik hogy a kutya nem a játékot ugatja, hanem a gyereket..szerintem ez felelőtlenség, mert egy dobinak egy harapásba tellne ez a pici baba..
2011. febr. 2. 15:42
 2/21 capsread ***** válasza:
92%
Nekem németjuhászom volt, és emlékszem, hogy amikor a testvérem gyerekei egy-két évesek voltak, áthozta őket, ott gyötörték a kutyát, tépték a szőrét, rángatták a fülét, még a szájába is belenyúltak, de a kutyámnak eszébe sem jutott, hogy odakapjon. Nekem sem jutott eszembe, hogy kárt tehet a gyerekekben. Nem is tett, hiszen eléggé meg volt nevelve ahhoz, hogy sose tegyen olyat. A gyerekeket is csak azért állítottam le, mert a kutyának fájt, amit csináltak. De hogy a kutya dühében/fájdalmában odakapjon? Ááá!
2011. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
meg
2011. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 kisnita ***** válasza:
10%
Én sem engedném, de hát vannak ilyen "szabadelvű" szülők.
2011. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy látom, hogy ez a kutya simán csak játszik a babával és esze ágában sincs bántani. Az ugatása nem az agresszív fajta, hanem a játékra hívó. És tökre látszik, hogy nagy kajla létére, mennyire vigyáz a gyerkőcre.
2011. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én úgyvagyok vele, hogy bármennyire is jólnevelt a kutya, attólmég tehet olyat amit addig nem.Az enyémek is iskolázottak,engedelmességit végeztek stb,de nem,én akkorsem hagynám ezt.Ismerem a kutyáimat, de eszem ágában nem lenne hogy síró gyerek mellé berakjam őket, vagy esetleg hadonásszanak a kutya körül..
2011. febr. 2. 15:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem bízol a kutyáidban.Egy jólnevelt kutya nem bántja a kicsiket,az amstaff meg klönösen gyrekbarát,a családját bármi áron megvédi.
2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is úgy tűnik, hogy teljesen finom a kutya a babával. Én azt hiszem, hogy a saját kutyámban megbíznék annyira, hogy a jelenlétemben nem tenne semmi rosszat, de legalábbis én előbb venném észre, hogyha valamire készül, minthogy megtegye. Felügyeletnélkül persze nem!


Meg nyilván mielőtt ennyire szabad utat adnék a kutyának, letisztáznám, hogy pontosan mit lehet és mit nem, felállítanám a határokat, és utána mehetne a játék.

2011. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=rChLGSEjGXg&NR=1



MOST EZ IS MICSODA?????????????????ATYAÉG..

2011. febr. 2. 15:56
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Fura, hogy mindezek ellenére te mégsem bízol meg a kutyáidban. Viszont így meg tudom érteni, hogy miért nem engednéd ezt.
2011. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!