Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának lesz baja attól,...

A kutyának lesz baja attól, ha egyszer kifestem a körmeit? (embereknek való körömlakkal)

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

De Te nagyon hülye vagy, nem lennék a kutyád.

2011. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 capsread ***** válasza:
85%

Fatal Error...

Nem hinném, hogy egészségügyi problémákat okoz, ha már rajta van, DE

-lenyalogathatja száradás előtt

-egy kutyáról van szó, és semmi oka nincs szerintem senkinek sem arra, hogy kilakkozza a körmét

-lerághatja száradás után

-egy kutyáról van szó, és semmi oka nincs szerintem senkinek sem arra, hogy kilakkozza a körmét

-lehet, hogy zavarni fogja

-egy kutyáról van szó, és semmi oka nincs szerintem senkinek sem arra, hogy kilakkozza a körmét

2011. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ki vagy te? Paris Hilton? Minek kell kilakkozni egy kutya körmét? /Befesteni a bundáját?/
2011. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

kedves kérdező,

orvos látott már?

2011. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ninna ♥ ***** válasza:
80%
Igen, lehet tőle baja, csak hogy a kérdésre válaszoljak. A körömlakk szaga még az embernek sem túl csalogató, a kutyának ugye 1000x jobb a szaglása, mint az embernek, neki sem fog tetszeni. És jobb lenne azt is mellőzni, hogy lenyalogassa a körméről a lakkot, mert az viszont mérgezés is lehet, és azt nem fogjátok egy-két gyógyszerrel megúszni, komolyabb is lehet. Másrészt pedig hülyét csinálsz belőle, ő egy kutya. Fesd ki a barátnőd körmeit, tanulj manikűrösnek, de ne a kutyádon gyakorolj.
2011. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, de ne csodálkozz, ha egy idő után már a rúzsodat is használni fogja:)
2011. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nusika04 válasza:
62%
Az én kutyámnak körömlakkos lett a körme egyszer(a lábamon átgázolt mikor kifestettem)és nem lett belőle baja csak kb. 30percig hapcizott. De sztem ne próbáld ki.
2011. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Gyerekként én is kifestettem egyszer a kutyám körmét (a Fateromét meg többször is alvás közben :D). Semmi baja nem lett tőle, csak mivel kankutyának nem áll jól a vörösre lakkozott köröm ezért lemostam róla attól kicsit tüsszögött, de semmi több...
2011. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
te tényleg ennyire fogyatékos vagy? festegessd a sajátodat, a kutyának semmi szüksége rá :S
2011. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Többen is írták hogy tüsszögött tőle, szóval szerintem sem lenne ajánlatos, nyilván irritálja őket a szag.
2011. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!