Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyaeledelről?

Figyelt kérdés

Beltartalom:

nyersfehérje 33%

nyers zsír 22%

nyersrost 2,5%

nyers hamu 7%

nedvességtartalom 10%

kalcium 1,6%

foszfor 1,2%


Adalékanyagok 1kg-ban:

A vitamin 20000 NE

D3-vitamin 1950 NE

E-vitamin (α-tokoferol) 500 mg

réz 18,8 mg

cink 107 mg

szelén 0,2 mg

metabolikus energia = 4 379 kcal / kg

Omega-6: 3,4% / Omega-3: 0,62%


ÖSSZETEVŐK:


Csirke, csirkemáj, burgonya, kukorica, baromfizsír (tartósítva kevert tokoferolok, ez az E-vitamin forrása), Lazac olaj, természetes aromák, szárított cukorrépapép, szárított alma, Sörélesztő, paradicsom, Yucca kivonat, ásványi anyagok , glükózamin-hidroklorid, kondroitin szulfát, DL-metionin, L-lizin, mannánt-oligoszacharidok, frukto-oligoszacharidok, probiotikumok, szerves réz-, kolin-klorid, szerves cink, szerves mangán , szerves szelén, biotin, niacin, kalcium pantotenát, A vitamin , B12-vitamin kiegészítő, riboflavin kiegészítés (B2-vitamin forrás), tiamin-mononitrát (B1-vitamin forrás), piridoxin-hidroklorid (B6-vitamin forrás), folsav, D3-vitamin, E-vitamin (alfatocopherol).


2011. febr. 3. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak nem Profine? Szerintem teljesen korrekt táp és jó árban is van.
2011. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen.Csak direkt nem akartam kiírni,hogy csak az összetevők alapján kapjak véleményt.Te ezzel eteted a kutyád?Csak az összetevőkben a burgonya zavar.Szerintem nem sok értelme van.
2011. febr. 3. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ezzel etetek, de egyik ismerősöm igen. Neki nagyon bevált. Szerintem nincs gond a burgonyával. Pépes, tört formában van jelen a tápban, így már fel tudja dolgozni a kutyák szervezete is. Nem ez az egyetlen kutyatáp, amiben van burgonya.
2011. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb, hogy búza helyett burgonya a töltőanyag, bár így értelmetlen, hogy mellette ott a kukorica. :S :D

Amúgy nem rossz táp, de nekem ez a 33 % fehérje kicsit magas. Ki kell próbálni, a Pedigree és társainál sokkal jobb!

2011. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Acana adult dog helyett szeretnék valamit.Nem kell meggyőzni aki megakar tudom,hogy jó táp az acana.De nekem már drága.
2011. febr. 3. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire tartasz a burgonyától, esetleg a Brit Care, Dado, Bento tápokat nézd meg.


[link]

2011. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még az előző vagyok:

Brit care:

[link]


Dado:


[link]

2011. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod a bentoval,vagy a profinel ?
2011. febr. 3. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nincs, de hiába válik be valakinek (vagy épp ellenkezőleg), lehet, hogy a te kutyádnak nem lesz jó.

Az Acanát is sokan istenítik, de sok embert ismerek, akik nem voltak elégedettek vele,mert a kutyának ment a hasa és hullott a szőre. Szóval ki kell tapasztalnod.

2011. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te mivel eteted a kutyád?És milyen fajta?
2011. febr. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!