Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb cavalier...

Melyik a legjobb cavalier king Charles spaniel kennel ma Magyarországon? Egészséges, és szép kiskutyát szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár személyesen nem ismerem őket, de nekem ezek a kennelek tűnnek szimpatikusnak:

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Quilymon kennel!A legjobb és aranykoszorús és ami fontos hogy én már beszéltem a tenyésztő hölggyel és nagyon kedves és szolid viselkedésű pedig doktori címe van.Benne bátran bízhatsz.Debrecenben lakik,ha véletlen messze lenne akkor ne fogjon ki rajtad a távolság mert én is most vettem egy kutyust igaz más fajtát de Hajdú Biharból egészen a Balatonig mentem mert ott találtam megfelelő kennelt és cserébe egy kiegyensúlyozott idegrendszerű és megfelelő temperamentumú kiskutyát kaptam.Sok sikert az új kutyusodhoz :D
2011. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 4. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg.. És az árakról tud valaki valamit?
2011. febr. 6. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100-150 ezer forint a kutya és a kennel minőségétől függően.
2011. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

120-160 ezer lesz az inkább. A Slippy Star kutyái gyönyörűek, de sajnos csak patellára szűrtek, szív+szem se ártana...A Revans kennelt is tudom ajánlani, ott minden fontos szűrése megvan a kutyáknak, de nem tudom, hogy működik-e még az a kennel(?)

A többi kennelnél nem is érdeklődtem, mivel a honlap szerint nincsenek szűrések, így meg nem vennék kutyát.

2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!