Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy 10 hetes yorkit...

Kaptam egy 10 hetes yorkit (többi lent )?

Figyelt kérdés
kaptam egy 10 hetes yorkit amikor el hoztuk akkor levoltragaszva a füle de mondta a tenyésztő hogy vegyük ki és rakjunk bele másikat vettünk ragtapaszt de mindg kiszedi de olyan ragtapaszt vettünk a gyógyszertárba az nem jó mert nem kutyáknak való. tudtok olyan ragtapaszt mondani ami erős és hol lehet kapni pl:kutyásboltba vagy ilyesmi
2011. febr. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"válasszunk nem túl erős leukoplasztot. (gyógyszertárban fognak javasolni több félét)" további infó itt: [link]
2011. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dm-ben lehet kapni:das gesunde plus.Azt méretre is lehet vágni.De én már nem ragasztom a fülét,hosszas diskurálás után az állatorvosom meggyőzött,hogy ez teljesen felesleges csak a külcsíny miatt csinálják ezt az emberek,csakúgy mint a fülvágást.De ha kiállításokra szeretnéd vinni,akkor oda meg kell a hegyes füli.Na a lényeg,hogy dm-ben lehet kapni.Ilyen kis kék doboza van.
2011. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az utolsóhoz csak annyit fűzök hozzá hogy nézd át alaposan a kutyát, hogy egyáltalán lehet e kiállítási kutya, ha nem akkor felesleges ragasztgatni a fülét..
2011. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A füléről teljesen le kell vágni a szőrt, 0 mm-re.

Sok esetben már ez is elég ahhoz, hogy felálljon. De ha ragasztani kell, akkor vegyél patikában Omnisilk selyem ragasztószalagot, és azzal csináld.

2011. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!