Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a bull terriernek...

Ennek a bull terriernek kupírozva lenne a füle?

Figyelt kérdés

[link]


Elég jól ismerem a fajtát, és tudom, hogy a bull terriernek a fülét nem kupírozzák (régen amikor arénákban harcoltatták akkor az egész fülét levágták sajnos), de mihelyst beszüntették a viadalokat nem engedték, hogy vágják. Mégis nagyon sok olyan hirdetést látok, hogy vágott fülű bull terrier eladó, mikor ennek a fajtának nem is kellene hiszen eleve álló fülű. De lehet a fenti képen én látom rosszul. De belinkelek egy másik képet, ami szerintem normális fül egy bullnak.


[link]


2011. febr. 4. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális füle van, csak épp hátrahajtja :)
2011. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az 1. képen vágva van sajnos a kutyus füle :(
2011. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Francesca_ ***** válasza:
100%
Nincs vágva, kicsit hátrahajtja. Szerintem senki nem vágja, miért tenné?
2011. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
19%

Mert a második képen nem?

Ha nem lenne kupírozva, akkor lelógna neki, kis bocifüle lenne :)

2011. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Láttam már pár hirdetésben, hogy így árulták, hogy vágott fülű, és tényleg vágva volt. A második képet viszonyításképp tettem fel, ott látszik rendesen, hogy rendben van a füle. Nekem az elsőnél az szúrt szemet,hogy nagyon hegyes a füle vége, szinte keskenyedik el, annyira nincs neki hátra csapva, hogy annyira hegyes lenne. De mondom ezt csak én látom így. Még írjatok nyugodtan.
2011. febr. 4. 22:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 4. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:15


Te mekkora hülyeségeket írsz...A bullterriernek alapból feláll a füle.

Kiskorában még lóg, de ahogy nagyobb lesz, feláll neki.


Az első képen sem gondolom, hogy vágva lenne. Nekem is volt bullterrierem, ha hátracsapta a fülét, kb. ilyen hegyes volt.


Akik azt írják, hogy vágott füllel eladók, maguk sem értenek a fajtához, illetve azt gondolják így jobban eladható a kutya vagy több pénzt tudnak kisajtolni a vevőtől, mert azt mondja, hogy ő "költött" a kupírozásra.

2011. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem egyik képen sincsen a füle vágva. Az elsőn inkább másmilyen szögben áll.

A bulliknak felálló fülük van, épp úgy mint a nj.-nak.

A nj. ok is lógó fülekkel születnek, majd felálló lesz.

2011. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
a bullterriernek alapból lógó füle van. amiket belinkeltél, azokon a képken mind a kettőnek vágva van.
2011. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez a tipikus esete a "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"

Már a kölyköknek is áll a fülük magától:

[link]


Idézet a standardből:

Kicsik, vékonyak, egymáshoz közel tűzöttek. A kutyának képesnek kell lennie mereven és egyenesen hordania őket, ekkor függőlegesen kell állniuk.

2011. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!