Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sportot űznétek egy...

Milyen sportot űznétek egy angol cocker spániellel?

Figyelt kérdés
És milyen idősen? Milyen kutyátok van és vele milyen sportot űztök? Mennyire tetszik nektek és mennyire neki? Milyen idős kutyus? Minden választ előre is köszönök!!!
2011. febr. 4. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem spánielem lett, de végül mégsem. :D

Én engedelmesezni szerettem volna vele, meg agility, flyball.

2011. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek! :)
2011. febr. 4. 22:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg én agilityre gondoltam? Mit szóltok hozzá? Csak hobbi célból, nem versenyszerűen gondoltam.
2011. febr. 5. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Biztos vagyok benne, hogy a kutyád és te is jól fogtok szórakozni! :)
2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Agility, frisbee, vadászversenyek :) Sok sikert!
2011. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 .Yuuki válasza:
Én még a dog dancing-et is ajánlanám :D
2011. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A kutya szinte minden élvez, amig a gazdival lehet, és a Ő jól megjutalmazza ha ügyes.


Az agility nagyon jó sport. A kutya (és a gazda is :) ) elfárad és szorosabb lesz a kapcsolat. Itt nem a kor számít, hiszen egy 7-8 éves kutya is lehet energiabomba. Persze idős korban már vigyázni kell az izeletekre... Az ugró akadályokra csak 1 éves kortól lehet vinni, mert akkorra fejlődik ki teljesen az izomzata.


Flyball: erre kevesebb helyen van lehetőség.


Dog dancing: ehhez elég néhány jutalomfalat.


Canicross, Obedience

2011. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Én a dog dancinget mondanám inkább. Sokkal jobban ajánlott a spánieleknek szerintem, mint az agility, bár azt is ki lehet vele próbálni. Itt utána tudsz nézni ennek a sportnak: [link]
2011. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!