Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fintorognak sokan, hogy...

Miért fintorognak sokan, hogy a kutyáimmal alszom egy ágyban?

Figyelt kérdés
két kutyám van, egy kölyök vizsla és egy másfél kilós máltai, mégis amikor egy srácnak azt mondom, hogy ők az ágyban alszanak rendszerint hülyének néznek, ez tényleg gáz?én nagyon szeretem őket...ők a mindeneim...
2011. febr. 5. 03:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Azért, mert sok ember arra gondol, hogy a fene se aludna Blökivel, akit odakinn ver az eső, süt a nap, rohangálnak rajta a bolhák, azt a maradékot eszi, amit odadobok neki, pfúj, büdös, piszkos.

Én is a kutyáimmal alszom, vannak előnyei és hátrányai is.

Az enyém egy 60 kg-os roti (Rocky) és egy 30 kg-os vizsla-kopó keverék (Kutya).

Egyszerre csak az egyikük fér mellém, vagyis van harc a helyért. Általában Rock fekszik ott.

Jó dolog, mert olyan erős kötelék tud kialakulni, amit egy udvarra kikötött kutyánál soha nem érsz el. Rossz, mert féltékenyek tudnak lenni. Nálunk a férjem (sokat van távol) ha hazajön, a kutyák majd megbolondulnak örömükben. De ha meg akar ölelni, akkor Rock azonnal közénk furakodik.

Egy a fontos, mindig te legyél a FŐNÖK. Ha a kutyáid nagyobbak lesznek, lesz egy kis harc közöttetek, és ha nem te nyersz, nem lesz öröm többé a kutyákkal aludnod.

2011. febr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyáltalán nem gáz hogyha te önszántadból engedted meg neki, nem csak felturakodott és te hagytad neki. Bár én kutyát sohasem tartottam lakásban, pár ismerösénél bent alszanak a kutyák, csak fegyelmezni kell öket
2011. febr. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
minden esetre a kutya nem az ágyadba való akármilyen tiszta és szereted .
2011. febr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Az én két palotapincsim is az ágyban alszik. Blinky Bill /fiú/ a lábunknál, Speedy /lány/ pedig köztem, és a párom között. Imádjuk, ha mellettünk vannak.
2011. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na ,hát akkor én is töredelmesen bevallom,hogy az én kis kutyám (aki még csak 4 hónapos) is velünk alszik az ágyban :-),séta után a lába meg van mosva,fésülgetve van,törekszünk rá,hogy mindig tiszta és ápolt kutyus legyen,igy volt ez az előző kutyáimmal is. :-))
2011. febr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
47%
Majd te is fintorogni fogsz ha kapsz egy bélférget. hiába tiszta a kutya stb ápolva van, de amikor nem vagy ott nagyon sokmindent csinál meg talál, rengeteg dolgot hordoznak magukba ami nekik nem árt, az emberre se mindig mert nem smárolunk velük de hidd el hogy bármikor lehet valami. mégis csak egy kutya... bocs de ez a véleményem.
2011. febr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Én 53 éves vagyok, és a 4 kilós havanese kutyusom alszik velünk az ágyban. Szerintem több helyet foglal el mint az 50 kilós kutya, mert lényeg hogy ő kényelmesen feküdjön, képes keresztbe fekve elfoglalni a fél ágyat:) Van egy spánielünk is, ő nem jön fel. Mikor a kicsit hoztuk mi is azt mondtuk, hogy nem jöhet fel az ágyba. Ez tartott is addig, mig saját magától fel nem tudott ugrani. Imádjuk őt, és egyáltalán nem érdekel azok véleménye akik fintorognak ezen.
2011. febr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, én az előző kutyámmal együtt aludtam, nem volt túl jó úgy ébredni, hogy tele van a fülem kutyanyállal, merthogy ő a tarkómon szeretett aludni. Arról nem beszélve, hogy nem lehet vele megbeszélni, hogy most tüzelsz, ezért nem jöhetsz fel, vagy éppen kennelköhögésed van, és nem akarom a bacijaidat, mégha rám nem is károsak. Nagyon cuki dolog kutyával aludni, az tény, de szerintem nevelési szempontból sem szerencsés, meg azért nem árt az, ha az embernek van privát területe, ahova el tud vonulni, és nyugodtan tud lenni, kutyák nélkül. Nem beszélve például a szexről, amin lássuk be sokat tud rontani, ha közben a kiskutyád rágcsálja közben a lábujjadat, meg az arcodba liheg.


A mostani kutyámat már sosem engedtem fel, ha nagyon olyanom van, hogy összebújnék vele, akkor megágyazok magamnak a földön, és én bújok hozzá, de az ágyam az tabu.

2011. febr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
06:23!A kutyát a mai világban a gondos gazdi rendszeresen féregteleniti ,nem csak mikor férges,hanem megelőzésként is.Nem pont idevág de :Egy csapodár férfitől aki ki tudja melyik nő mellől és kocsmából esik haza,részegen beesik az asszony mellé az ágyba,nem kaphatsz el semmit???Dehogynem!!!Sokkal durvább betegségeket!!!akkor már inkább a kutya.Én szoktam olykor mondani,ha olyasmit látok-hallok,hogy az ember a leggusztustalanabb állat a világon,legyen férfi,vagy nő.
2011. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi a cicával alszunk. Kettő van, de csak az egyik szeret az ágyon, a lábamnál aludni, néha rajtam. Sokszor elég kényelmetlen, mert a lábaimat nem tudom úgy rakosgatni, ahogy szeretném, de mégis olyan jó érzés, hogy egy ilyen kis puha, meleg élőlény ott fekszik mellettünk. A férjem is, mikor előbb megy lefeküdni, mindig hívja a cicust, hogy menjen ő is, mert olyan jó ahogy ott finoman lépked az ágyon körülötte.

Ezzel szemben viszont nem örülünk az otthagyott, elhullatott szőrnek, ami bizony ad elég sok plusz munkát. Emiatt, és a berendezésben okozott károk miatt is, szoktam fogadkozni, hogy többet nem tartok lakásban állatot, de ezt nem sokáig szoktam kibírni. És ha már egy van, akkor miért ne legyen mindjárt kettő, hogy ne unatkozzanak.

2011. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!