Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak kutyámmal? Szó...

Mit csináljak kutyámmal? Szó szerint fut a fésű elől.

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy fésűt már akkor sem akart fésülködni.De gondoltuk hogy holnapra csak megbarátkozik vele, de nem.:(

Megfogtam kézbe is de kiugrott.ha pedig közelítek a fésüvel már fut is.Adtam neki jutifalatot ,megette de nem használt semmit. :(

Segítsetek!

Köszönöm


2011. febr. 5. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy könnyebben birkózz meg a feladattal, ki is kötheted, de attól ugyanúgy nem fogja élvezni a dolgot.

Gondolom a kutyád szereti, ha vakargatod a hasát. Rejtsd el a fésűt a zsebedbe és először csak kezdj el vele játszani, dögönyözd meg egy kicsit, és simogasd a hasát. Aztán előveheted a fésűt is és szép finoman kezdd el fésülgetni a hasát. Ezt sztem élvezni fogja, az enyémek is imádják. Mire kikefélted a pocakját, már rá is fog jönni, hogy ez nem is olyan szörnyű dolog, és hagyni fogja, hogy mindenütt kikefélgesd.

Ez tutira bevált módszer, olyan kutyával is megcsináltuk már, aki életében nem látott nemhogy pórázt, kutyafésűt sem.

2011. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami a jutalomfalatot illeti, azt a munkavégzés, vagy az elvárás UTÁN kell adni és nem előtte.


Egyébként az előttem szóló jókat írt.

Viszont azt megkérdezném, hogy a kutyád hosszú szőrű-e és gubancos? Mert akkor fájdalmas is lehet neki a fésülködés.

2011. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgyszoktam csinálni, mint az első. Általában beválik, de csak akkor, ha nem látja meg semmikép a fésűt, mert akkor elbújik vagy úgy tesz, mint akinek fontos dolga van :D
2011. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne közsd ki! egy idő után már a póráztól is félni fog!


tedd le a földre és menny ki a szobából,hogy ne lásson a kutya.Oda fog menni és megszaglássza mi az....


utána fogd meg a fésűt és ülj le a földre,hívogasd és ha odamegy agy neki jutalmat:)

egy idő után megbarátkozik vele!

2011. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!