Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (hosszú szőrű) chihuahua...

(hosszú szőrű) chihuahua (csivava) vagy yorkshire terrier?

Figyelt kérdés

kb egy az igényük de nem tudok e két fajta közt dönteni szerintetek?

mennyit esznek kb?mennyivel eszik többet a yorkie?


2011. febr. 5. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő kutya súlya 3-4 kg körül mozog.Így kb egyforma mennyiséget ehetnek.

Nem tudom,de kb egy marék tápnyit? Nagyon kicsi a gyomruk,gondolom csak csipegetnek. De tápok hátoldalán van egy útmutató,hogy mennyit kell nekik adni, különböző életkorukban.

Amúgy is 1 éves koruk után már csak egyszer esznek naponta,szóval kibírható a pénztárca számára. A kaja a legkevesebb hidd el. Majd ha orvoshoz kell vinni, na ott nagyra nyithatod a pénztárcát,mondjuk mindegyik kutyánál.


Mindkettőnek ápolni kell a szőrét!

(Talán a yorkie-ra voksolok,bár már nagyon tucat.A csivava meg hosszúszőrrel nekem speciel nem tetszik.)

2011. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier-jobb választás lenne.kevesebb a betegsége,ugyanakkor udvaron is tartható.a másik fajta sem rossz,de ezt részesítem előnyben
2011. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A yorkie udvaron is tartható" :@

Ugyan ezt nem mondjátok komolyan?! Nem,nem és nem tartható udvaron huzamosabb ideig. Na meg nem őrzővédő. Ő egy szobakutya!

Max kint lehet nappal az udvaron,de ennyi.

Éjszakára, fagyban,hidegben,esőben nem tartható kint,még kutyaházban sem! Nagyon picik,vékonyak,a bundájuk nem nagyon melegíti,és nem kinti körülmények közé valók. Na meg tiszta piszkos lesz az udvarban,ha minden nap kint van,meg büdös is.

2011. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!