Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb házőrző a németjuhász vagy az angol bulldog? Kint szeretném tartani napi sétával.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 18:41
 1/9 anonim válasza:
100%
németjuhász
2011. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyértelműen a német juhász. Ráadásul a bulldog fázósabb is a rövid szőre miatt, nyáron pedig fokozott figyelmet érdemel, hiszen ő rosszabbul viseli a meleget a nyomott orra miatt.
2011. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Egyértelműen a német juhászkutya lenne a jobb házőrzőnek. Az angol bulldog házőrzésre egyáltalán nem alkalmas. Egy lusta, könnyen tanítható, gyermekszerető fajta, és házat őrizni ő sosem fog úgy igazán. A német juhászkutyák viszont az ösztöneikből kiindulva gyönyörűen védik a területüket, ezt most én is tapasztalom, tegnap az utcán találtam egy kis német juhászkutyát, az állatorvos szerint 5 hónapos lehet, úgy néz ki meg fogom tartani. A lakásban is rögtön, ha valaki idegen beteszi a lábát, rögtön ugat és védi a területet, ha rászólok, megnyugszik. Nagyon kedves fajta, szereti a másik kutyámat is, jól elvannak. Én a német juhászokat mondanám inkább.
2011. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Angol bulldog rövid szőrű, középtermetű, nem házőrzésre való

Német juhász-erre van kitalálva

2011. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül nem az amerikai buldogra gondoltál?? :O
2011. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A francia és az angol bulldog alkalmatlan házőrzésre, viszont az amerikai bulldog már egészen szépen megtudja óvni a kis területét. Másrészt a külseje sok mindenkit elriaszt, elég félelmetes szegény :) De ezek ellenére én is a németjuhászra voksolnék.
2011. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 .Yuuki válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek. Erre a célra a német juhászkutya lett kitalálva. De ha az amerikai bulldogra gondoltál, ő is szépen véd. De még így is a németjuhász a leghatékonyabb.
2011. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Angol Buli, mint házőrző. Kizárt, esetleg a Tom és Jerryben :D.

A Német juhászkutya jobb erre a célra, és kint is jobban elvan, mint a buli, főleg, ha valami hosszabb szőrűt veszel.

2011. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ninna ♥ válasza:

A találtkád még nem őriz. Max kiabál, mert bizonytalan a helyzetben. Amikor Te rászólsz, megnyugszik, mert maga mögött érez erősítésnek.

Szerencsés kiskutya, hogy nálad otthonra talált.

2011. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!