Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszigeti kutyaiskolában...

Népszigeti kutyaiskolában hogyan is működik ez?

Figyelt kérdés
Ugye elvégzem a tanfolyamot , aztán ha jól értem mehetek klubba.Az mennyibe kerül , és utánna a bizsgákért külön kell-e fizetni ? (és ha igen mennyit ? )
2011. febr. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Már bocsánat, nem akarom őket lejáratni, de ők egy pénzéhes társaság. Személyes tapasztalatokkal rendelkező emberektől tudom. A tanfolyamot végzetteket bevonják a kiképzői munkába - ingyen - miközben a kiképzett ebek gazdáit jól lehúzzák.
2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tanfolyam után senkit nem vonnak be a kiképzésbe. Ha elvégzed a kiképzésvezetői tanfolyamot, akkor először ingyen, megfigyelőként, majd ingyen, segítőként dolgozhatsz, mielőtt kiképző leszel és azért már pénzt is kapsz. Nem tudom ebben mi a furcsa, én a szakmámban is dolgoztam egy évet ingyen, napi 8 órában, hogy legyen tapasztalatom, és ne kezdőként kelljen elkezdenem munkát keresni. Tapasztalatot bármilyen területen így lehet szerezni általában.


De hogy a kérdésre válaszoljak:

Alap, közép tanfolyam után klubtag lehetsz. Vagy fizetsz 6 ezer forint klubtagsági díjat havonta, vagy veszel 16 ezer forintért egy 10 alkalmas klub bérletet.

Ezzel eljárhatsz nyomkövetni, ÖV-zni, agilityzni, és klubbra, ahol további segítséget kapsz a tanításhoz, a magasabb szintű vizsgára készüléshez.


A vizsgadíjakat nem tudom, az lehet, hogy klubtagokna is fizetős.

2011. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm. Még lenne egy kérdésem , a rehabilitációs csoportba a tanfolyamtól függetlenül is lehet járni ? (persze nem ingyen gondoltam) Vagy csak a tanfolyam során kerülhetünk oda ha szükséges ?
2011. febr. 6. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy szokott lenni, hogyha a gazdi nem biztos abban, hogy csoportba illeszthető a kutyája, mert olyan probléma van, ami csoprtban gond lehet, akkor tanfolyam előtt kimész, és a rehab csoportban tesztelik a kutyát. Ott ők fogják eldönteni a kutyától függően, hogy további terápia, vagy ezek a problémák megoldhatóak tanfolyamos csoportban.


Ettől függetlenül is mehetsz persze rehabra, akkor is, ha nem akarsz utána tanfolyamra járni, de általában javasolni szokták, hogyha nincs súlyos gond a kutyával, akkor inkább tanfolyami keretek között próbáld megoldani, mert hosszú távon jobban jársz vele.

2011. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. febr. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!