Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert hullik ultradurva...

Miert hullik ultradurva mertekben a lany vizslam szore?

Figyelt kérdés
Patakokban omlik, ha vegigsimitom a hatat. Jon a tavasz, meg a vedles, stb., de hat akkor is. Mit tanacsoltok?
2011. febr. 6. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt egy Shar pei kutyája, mikor csomókban kezdett hullni a szőre (nem szó szerint), elvitte dokihoz, és kiderült, hogy egy csirkecsont megkarcolta a beleit és állítólag (nem tudom, mennyi benne az igazság, és mennyi a ferdítés), de állítólag a csirkecsont volt a ludas és bélsérülés. Egyébként az én lány Vizslám szőre is hullik most eléggé (de normális mennyiségben), én a tavasznak és az átlagos vedlésnek tudom be. :)
2011. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hell-ikon ***** válasza:

_Talán_ mert ultra durva mértékben változott már megint az időjárás is... :)

Tegnapelőtt (pénteken) délelőtt még -3,4 fokot mértem a garázsban, míg szombaton már +8 fokot.

De kiválthatta más is (pl. vmilyen stressz). Adj neki sörélesztőt.

Ha nagyon aggódsz vidd dokihoz, bár ha a szőrhullás mellett nem vakarózik látványosan (ami vmi fertőzésre utalna) én nem tenném.

2011. febr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak pajzsmirigy gondtól hullott nagyon a szőre. Kapott gyógyszert, amit élete végéig adni kellett neki, és teljesen rendbejött.
2011. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!