Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok éjjel kutyát sétálta...

Szoktatok éjjel kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Imádom az éjszakai kutyasétáltatást, mert szeretem a nyugalmat, a csendet. Nincsenek alvási problémáim, egyszerűen jól esik.
2011. febr. 6. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dolgozom és hajnali 3-kor érek haza. A legjobb időpont:))
2011. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
majd elkap valami perverz cigány aztán leshetsz
2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hangulatos lehet, de még nem próbáltam :) Egyedül biztos nem mennék.
2011. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Én szoktam, sőt most rá is kényszerülök. Pár napja befogadtam egy 5 hónap körüli német juhász kiskutyát, és szobatisztaságra szoktatom éppen, ezért minden éjszaka is egyszer ki kell vinni, mert még nem tudja visszatartani. Régebben, amikor még csak a border collie-m volt meg, és még nem volt meg a német juhászom, akkor is volt, hogy később értem haza, és éjszakába nyúló sétáink voltak. Nagyon szerettem ezeket a sétákat, nyugodt, csendes körülmények között tudtam játszani, gyakorolni, futni, tanulni a kutyusommal, és ez most két kutyával is így van :)
2011. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy 11 körül sétálunk. Bár annyira nem szeretem azt a részét, hogy hatalmas a csend (ez eddig oké), és észrevesz egy kutya, és elkezd üvölteni. Erre meg az összes többi is rákezd. Csöndben még rosszabb úgy végigmenni az utcán, hogy az összes kutya ugat minket.Ha kevésbé lakott részre megyünk (például a parkba), ott meg vaksötét van... Bár minden este végigmegyek a parkon keresztül, amikor már szintén sötét van, de olyankor csak átsétálok... Szóval a mi esetünkben ez nem olyan egyszerű.

De egyébként nagyon hangulatos:)

2011. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

fuckmy ass válasza:

Azt megnézném egy lakótelep kivilágított parkjában,mindenhol házak. Na, a kutyámról meg ne is szóljak:)) Nem szobacica.

2011. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem :) de komolyan milyen kutyát sétáltatsz ?
2011. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem konkrétan neked írtam, hanem általánosságban az ilyen esti kutyasétákról ez a véleményem
2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos, igazad van , ha olyan a környék:((
2011. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hell-ikon ***** válasza:

Kora hajnalban, igen.

Sajnos nálam a tél újabban kihoz egyfajta depressziót, ami miatt nem tudok normálisan aludni így már hajnal 4, 4:30 körül ébren vagyok és nem tudok vissza aludni.

Így aztán, hogy legyen valami értelme is ébren létnek miután kényelmesen megkávéztam elmegyünk a kutymorgóval sétálni.

Szeretem ezt az időszakot, amikor még gyakorlatilag alszik a város, emberek alig mászkálnak az utcán, levegő olyan friss, hogy harapni lehet. :)

Olyan 1-1,5 órás kényelmes sétákat teszünk ilyenkor.

2011. febr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!