Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Profine táp pontos tartalma mi?

Profine táp pontos tartalma mi?

Figyelt kérdés
Eteti valaki a kutyáját Profine táppalMegtudnátok mondani pontosan mennyi a hústartalma.
2011. febr. 6. 16:43
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:

Nem etetek Profine táppal, de beütöttem a Google-ba, és megtaláltam a pontos összetevők listáját. Itt van: [link]

Ez alapján a hústartalma pontosan nincs megadva, és a zsákon sincs szerintem rajta.

2011. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ezt láttam.:)De a hústartalom amit sehol nem találok.A profine.com honlapon lehet látni a zsákot és az van ráírva 60%hús és zöldség.Csak azt nem tudom ebből mennyi a hús.
2011. febr. 6. 17:17
 3/4 Ninna ♥ ***** válasza:
45%
Szerintem 20-30 százalék hústartalomnál nem lehet neki nagyobb, hisz olcsóbb, mint az Orijen, és abban van 70% hús, a többi pedig gyümölcsök, zöldségek. A 60%-ból kb. 20 lehet a hús, vagy még annyi sem.
2011. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Gondolhatod milyen kevés hús lehet benne, ha rá sem merik írni...
2011. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!