Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni a Huskykat és az Alaszkai malamutokat?

Figyelt kérdés
Ránézésre nekem teljesen egyformák. Van különös ismertetőjegye az egyik fajtának, ami a másiknak nincs?
2011. febr. 6. 19:19
 1/5 Ninna ♥ ***** válasza:

Itt egy alaszkai malamut: [link]

Itt pedig egy szibériai husky: [link]


Szerintem azért meg lehet őket különböztetni a méretük alapján is, azért benyomásaim szerint a husky-k egy kicsit kisebbek, mint a malamutok.

2011. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem a malamut nagyobb testű, és nem olyan gyakori az a szép husky kutyás szem náluk
2011. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A huskyk kisebbek és vékonyabbak mint a malamutok. A malamutok homloka, szügye szélesebb, mint a huskyké, és ha megnézed, a combjuk is jóval izmoltabb, vaskosabb. A szőrük is valamivel nagyobb, tömöttebb. :)
2011. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
56%
Nem tudom, hogy mennyire működőképes módszer, de a malamutoknak mindig a hátuk fölött ívbe hajlik a farka, a huskyknak meg általában lóg. Élőben nem is lehet őket összekeverni, egy malamut sokkal nagyobb.
2011. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
A malamut nagyobb testű, tömzsibb, és mindig Barna szemű. (a kék szem a malamutnák szinhibának számít)
2011. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!