Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 honapos bichon bolognesenek...

7 honapos bichon bolognesenek kolyok vagy felnott kutya sampont ajanlatok?

Figyelt kérdés
Mi a kulombseg a kolyok sampon es a felnott kutyaknak valo samponok kozott? Melyik ved tobbet? Szerintetek az illatositott sampon nem zavaro a kutyanak? vagy nem okoz irritaciot?
2011. febr. 7. 20:02
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
50%
Én még kölyköt vennék, mert még érzékenyebb a bőre, jobb ha a kölyköt veszed. A különbség szerintem arra irányul, hogy a kölyköknek nyilván érzékenyebb a bőrük, és mondjuk egyes anyagok nagyon erősek lehetnek nekik, ellenben a felnőttekkel. Szerintem majd olyan 1,5 éves kora körül elkezdheted neki a felnőtt sampont is adni, én még mindig kölyökkel fürdetem az 1 éves kutyámat, szerintem ez a legjobb még neki. Én nem illatosítottat veszek, szerintem az zavaró tud lenni, hiszen ha lehetősége van rá, úgyis fel fogja venni a természet szagát (lásd: elkezd majd hemperegni a fűben), és még büdösebb lesz, mint fürdetés előtt volt.. és igen, irritálhatja a nyálkahártyájukat, én nem azzal fürdetném őt. Ma már rengeteg fajta van, az ilyen Bobi minőséget hagyd inkább, vegyél Héry-t, szerintem az a legjobb, én is azt használom.
2011. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt sokat segitett:)

kb menyibe kerul a Héry sampon?

2011. febr. 7. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A héry samponokról már én is hallottam, de még nem ruháztam be rá. Most utána néztem egy kicsit,mert engem is érdekelne.

Ha jól láttam az interneten akkor a 200 ml sampon igencsak 2000 ft környékén van. --> [link]

2011. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában a professzionális samponokat 1:5 arányban hígítani kell. pl: héry, biogance stb

Tehát ha utánaszámoltok, akkor jobban megéri, és a minősége kiváló!

2011. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!