Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tud kakilni a kutyám?

Richz kérdése:

Miért nem tud kakilni a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 kiskutyám van, és az egyik nagyon keveset kakilt, erőlködött, székrekedése van. Puppy milket szoktam nekik adni. Napi egyszer áztatok bele kevés száraztápot is. meg nedvestápot is kapnak napi 1x, amit széttörök nekik kisebb darabokra. Megkérdeztem az állatorvostol a nedvestápot, mondta hogy lehet nekik 1x adni. a kérdésem az lenne, h mitöl lehet? száraz táptól esetleg a nedves táptól? mit csináljak? olvastam h tejet kell neki adni, ez segithet? vagy vigyem azonnal állatorvoshoz? nincs sok pénzem, nem kaptam még fizetést :/

Válaszotokat előre is köszönöm.


2011. febr. 8. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizes vattával, körbe körbe simogast a fenekét, az ingert vált ki.
2011. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csontot kapnak?
2011. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, dehogyis. Voltam velük dokinál, adott paraffint. Be is adtam neki de hány tőle. nem tudom mit csináljak. Kevés széklete volt, de azóta se tudott kakilni:/
2011. febr. 8. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

El kellene vinni másik orvoshoz, mert lehet, hogy valami bélelzáródás, vagy gyomor csavarodás.

Sebész szakorvos kellene...

2011. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Igen, orvost kéne megkérdezni erről, valami másikat, de próbálj meg neki joghurtot, vagy más tejterméket adni, hogy hátha meghajtja őt.
2011. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. El is vettem őt tegnap. Paraffint kapott és már olyan 8körül jobban érezte magát és ment is neki a dolog:)
2011. febr. 9. 07:22
 7/7 A kérdező kommentje:
csak megijedtem tegnap hogy hányt miután beadtuk neki a paraffint
2011. febr. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!