Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Poseidon border collie kennelr...

Poseidon border collie kennelről véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire ajánljátok? Kb. mennyibe kerül ott egy kutya?
2011. febr. 8. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Egészséges, magabiztos és labilis kutyák vannak a Poseidon kennelben. Sportolnak velük, kedvesek és szót fogadnak. Szép a megjelenésük, erős, izmos kutyák. Voltam már náluk, a kutyák nagyon örültek nekem, sajnos kutyát nem sikerült vennem. Az ár szerintem a legkevésbé fontos, de 120 ezer forint körül van egy kutya.
2011. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

"Egészséges, magabiztos és labilis"


Nem kötekedni akarok, de labilis vagy stabil? Mert a stabil talán jobban illik oda az 'és' miatt, de ugye nem mindegy ;)


Tényleg nem kötekedésből kérdezem

2011. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Elég vegyes képet láttam én eddig az onnan kikerült kutyákból. Van amelyik baromi jó, van amelyik elbújik a legkisebb nesztől. Külsőre is elég nagy a szórás, nincs egységes vonal. Bár az elmúlt években a tenyésztő egyre inkább törekszik az igazán típusos, munkában kiemelkedőt nyújtó almok irányába. Ha ezt a vonalat tudná tartani az jót tenne a magyar borderállománynak. Meglátjuk.


Mennyire ajánljuk? Mire? Milyen célra lenne a kutya elsősorban?


Ár: 120-150 ezer attól függ h ki a fedezőkan.

2011. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, stabil, bocsánat! :)
2011. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ninna ♥ ***** válasza:
38%
Ismerősöméknek van innen kutyusuk, nagyon szép küllemű a kutya, tényleg semmi baj nincs a küllemével, gyönyörű szőre van, nem pigmenthiányos, nagyon szép tényleg. A temperamentuma is jó a kutyusnak, nem az a hiper-szuper engergikus kutya, de van benne szufla rendesen. Agilityznek vele komolyabban, és nagyon szépen csinálja. Gyönyörű vonalú az ugrása, és szép magasakat is ugrik, és eszméletlen gyors. Ők nagyon ajánlják minden borderesnek a Poseidon kennelt, mert nagyon szépek a kutyái, viszont én is találkoztam már a kutyaiskolánkba egy elég labilis kölyökkel, nagyon félt, és csak a gazdája mellé volt bújva. Azóta nem is láttam őket, de szerintem valami probléma lehetett ott a kiskutyával, egy kölyöknek nem így kellett volna viselkednie. De viszont általában nagyon szépek a kutyáik, és jól is dolgoznak. :)
2011. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Sportolnék a kutyussal:)

2011. febr. 8. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Mint kennel, számomra középszerű. Vannak nagyon jó kutyáik, van amelyik nekem kevésbé szimpatikus. Hogy mennyire ajánlom, attól függ, milyen célra kell kutya és pl. sporton belül is mit szeretnél (pl. dog dancing vagy inkább agility? - mást kíván meg a két sport a kutyától). Inkább számodra megfelelő párosítást keress, ne csak a kennelt nézd. Nem mindenhol vannak koncepciók, mint ahogy itt sem. Nem mindegy, hogy egy Neonnak Logan a párja vagy Taff ;P
2011. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

agilityt és a frisbee ez a két sport ami nekem bejön:)

a mostani Neon-Taff párosítást néztem ez mennyire jó?

2011. febr. 8. 16:42
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi tapasztalatod van agilityben? Milyen szinten vagytok? Szemináriumokra szoktál-e járni?

A párosítás maga jó sport célra - de csakis arra. Ők nem hobbi kutyuskák lesznek akikkel néha agilityzgetnek. Velük komolyan kell majd foglalkozni. Ha ezt nem tudod biztosítani neki egész élete folyamán, akkor ne innen válassz. Akkor megteszi bármelyik normálisabb kennelből való kutya. Nem kell ahhoz h Taff legyen az apja.

2011. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom mostani kutyámmal (kis keverék) A2be vagyunk:)
2011. febr. 8. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!