Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amelyik kutya támad az arra...

Amelyik kutya támad az arra járóra, annak mi a baja?

Figyelt kérdés

Van, hogy egy kutya iszonyúan ugat, a kerítés mögül egy arra járóra. És kirohan, kiszabadul, és támad, nem védi a területet, hanem támad az emberre.

Az ilyen kutya miért teszi?

Ismeri azt, hogy "A legjobb védekezés a támadás"?


2011. febr. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért teszi,idegbeteg lehet,mert elvileg csak a területét kéne védenie.Ha a környékeden van ez,írj egy levelet a tulajdonosának,hogy csinálja meg a kerítést és írd meg azt is,hogy feljelented ha nem teszi.
2011. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűbb, hogy valami okos járókelő kiskorában olyat tett vele, amit nem felejt el... Egy kis történet, ha érdekel: hozzánk régen járt az utcából egy bácsi tejért és volt egy kis kutyánk (németjuhász-tacskó keverék volt az apja, szürke puli az anyja a Vacak(a kiskutya) pedig egy huski-ra hasonlított:D). Az "okos" bácsi, heccből rálépett a fejére. Arra lettünk figyelmesek, hogy a kutya néha őrjöngve nekiront a kerítésnek. Soha nem bántott senkit! Megfigyeltük, hogy pár perccel ezután a dühkitörés után B. Feri bácsi elmegy előttünk... Mondtuk ezt neki és megemlítette, h. kiskorában ő rálépett a kutyus buksijára XD Megjegyezte a kutya.


Tehát a "járókelő(k)" (tisztelet a kivételnek) lehet(nek)

hibásak, vagy csak így lett nevelve. Bármelyik kutyából lehet kezesbárányt illetve gyilkost is nevelni. Hogy ezt a gazdája vagy éppen idegenek segítik elő, az már más kérdés.

2011. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nem biztos hogy a kutya hibája , az én kuyámat is hergelte sokáig a nagyeszű újságos (míg rá nem jöttünk, aztán meg ki is rúgták...) mert azt mondta hogy megszagatta a ruháját.Annyit tudni kell , hogy telikerítésünk van szval benyúlni se tud senki , és a kutya sem tud kimenni...Azóta másik újságos van , de a kutyám örjöng mikor a házunk elé ér az illető (pedig nem is ő hergelte).
2011. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Épp a múltkor jártam úgy Miskolc-Tapolcán, hogy megálltunk megnézni a hatalmas mocsári ciprus fát. Nem messze volt a kerítés mögött egy magyar vizsla. Rettentően ugatott, majd úgy döntött, ő bizony kibújik a kerítés alatt, és az utcán majd jól megharap minket. Ebből az lett, hogy kibújt, odajött kb 2 m közel, körbeugatott minket, utána meg odabújt az egyik fiúhoz, hogy simogassa meg :)). Nagyon cuki volt, és gondoltam, hogy azért nagy vérengzés nem lesz, ha kijön.

2011. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!