Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik ugrasztani, heccelni a kutyát?

Figyelt kérdés

Sok ember tesz így, aztán csodálkoznak, ha a kutya megharapja.

Szomszédom is ugrasztotta a tesóm kölyök amstaffját, aztán indig nevetett rajta. Tetszett neki, hogy a kutya, menekül, fél, megijed. Aztán mikor felnőtt a kutya, akkor nem menekült, hanem amikor már nem volt hova menekülni, akkor oda kapott a kezéhez.

Aztán mondta, hogy agresszív harci kutya.

Az ilyen emberek mit élveznek ebben?


2011. febr. 8. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az ilyen emberek idióták!:S
2011. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert ilyen kevés az eszük.

Az én német juhászomat az uncsitesóm hecceltte kiskorában. Mondtam neki, hogy ha nagyobb lesz már nem fogja tűrni is igazam is lett. Rámorgott elég rendesen. Mondjuk nem lett belőle baj, mert rászóltam a kutyámra, de azóta mindig azt mondja rá, hogy agresszív vadállat. Legalább most már békén hagyja.

2011. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen ember van , attől érzik mgukat felsőbbrendűnek sztem , hisz nem támadja meg őket egy kölyökkutya , vagy amelyik a kerítésen túl van.Emberekkel nem csinálják , mert kapnának egyet így nem merik....
2011. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak kölyök kutyákat szeretnek egyesek heccelni.

Kutyával járok dolgozni, és a buszon nem is egyszer előfordult, hogy cuppogtak meg ,, fogd meg csibész " és hasonlókat mondogatnak.

Csak akkor hagyják abba amikor a kutyám les maga elé mint egy bírka. ( ezeket a szavakat nem ismeri, csibészeléskor is kizárólag halk, teljesen más szavakat használok )

:-D :-D

2011. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon ***** válasza:

Nekem is van egy szomszédom aki abban látta az évtized poénját, hogy a német juhászunkat a kerítésen keresztül hergelte éveken át. Felnőtt férfiről beszélek akinek a legkisebb fia is már tinédzser és nem mellesleg rendőr. Az ember azt hinné, ilyen idős emberbe már szorult némi felelősség, vagy veszélyérzet, de nem.

Annyira tetszett neki a dolog, hogy ha barátaival is ment el itt a házunk előtt, nekik is bemutatta hogy "mit tud".

(Ha éppen nem voltam kint az udvaron, mert amikor kint voltam a kutya rám figyelt, hogy mehet-e a kerítéshez tombolni avagy nem - persze nem mehetett).


Aztán tavaly elkezdtem olyan időpontokban sétáltatni a kutyát, amikor jó eséllyel összetalálkozunk az utcán az emlegetett fickóval, azóta nem idegesíti. Pedig kint az utcán, ha össze is futottunk, a kutya baromi magasról leszarta, hogy a túloldalon épp az "ősellensége" megy. Nem tudom ennek hatására-e, de már több, mint fél éve nem hecceli a kutyát, szerencsére.


Egyébként addig próbáltam beszélni vele, hogy talán nem kéne a kutyát heccelni, de mindig lepattogott róla bármit mondtam és kiröhögött. Most már nem röhög, nem idegesít, csak elmegy gyorsan a kapu előtt. Pedig nem csináltunk semmit, csak sétáltunk.

2011. febr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert az emberek szeretnek kihasználni másokat, tőlük gynegébbeket, aztán meg hőbörögni, h milyen veszélyes, el kell altatni, egy vadállat, harapós stb..
2011. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!