Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok hány hónaposan...

Kutyátok hány hónaposan mehetett sétálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 18:46
 1/7 anonim válasza:
mi már miután elhoztuk a tenyésztőtől azután vittük le. mivel panelben lakunk, meg kellett oldani a pisilést, kakilást. persze más kutyákat kerültünk addig, míg az összes oltása meg nem volt.
2011. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Az összes oltását meg kell várni, legkésőbb a 4. kombinált oltás után egy héttel mehet ki az utcára. Én a kutyámmal rendesen megvártam az oltásokat, és csak utána mentem vele, és nem maradtunk le a szocializációval.
2011. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 4. oltást akartál írni Ninna, nem?

4 kombináltja, csak 1,5 éves korában lesz :)


Amúgy ha időben kapja az oltásokat, akkor 3, maximum 4 hónaposan lehet vinni.

2011. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Jaj igen, bocsi. Csak már annyira fáradt vagyok. :( Igen, a 4. oltás után. Bocsi!
2011. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj :)

Köszönöm!

2011. febr. 9. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


A mudim 2.5 hónaposan került hozzám, és 3 hónapos kora után vittem. Igaz, hogy olyan sűrűn lakott utcában lakok, ahol mindenki tart kutyát, de nem találkozott velük össze. Sokáig tartott, míg megtanult sétálni, mert sokat leült az elején. Azért vittem elég sűrűn, hiába kertes házban lakok, persze csak az utca végéig kezdetben.

Ma már megy, és szépen sétál, 15 hónapos.

2011. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 3. oltása után egy héttel vittem el, mert itthon nem bírtam már vele, és le kellett fárasztani. Persze a 4. oltás utánig nagyon vigyáztam, hogy ne egyen fel semmit a földről.
2011. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!