Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5éves shih-tzunkt hátán most...

5éves shih-tzunkt hátán most tapintottunk ki egy nagy "dudort", vagy csomó, majdnem nagyobb egy jókora szőlőszemnél. mi lehet ez? Rákos daganat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:09
 1/8 anonim válasza:
Ne piszkáljátok, majd kifakad és genny jön belőle, semmi baj sincs vele(kutyapattanás, de semmiképp se nyomkodjátok), enyémen is volt. De ha nagyon aggódsz vidd el dokihoz megnyugtat!
2011. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem hiszem, inkább zsírcsomó, vagy egy régi csípés helye, de manapság már nem lehet tudni, ha elkezd nőni akkor vigyétek el az orvoshoz, addig ne törődjetek vele! Egy állatorvos!
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja!férjem most mondja, hogy szombaton arra az oldalra kapta a veszetségelleni oltást.lehet az?
2011. febr. 9. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, akkor tuti az, pár nap múlva elmúlik. (Ha netán még sem akkor menjetek dokihoz)
2011. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tuti az oltástól van!!!Az én kölyök kutyámnak is lett ilyen,természetesen én is rögtön daganatra gondoltam.Kb 10 nap alatt szépen elmúlt! (:
2011. febr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi, akkor figyeljük.

csak az 5év alatt nemtűnt fel egyszer se.

2011. febr. 10. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy a veszettség elleni oltás nyoma.

Az én kutyámnak is pár nappal utána szokott bedurranni, és kb egy hétig ott van a pukli.

2011. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szandi11 válasza:
Szerintem is az oltástól van, de nekünk is volt egyszer a hátán a bőre alatt egy pukli. Elvittük dokihoz és azt mondta, hogy nyilván beverte a hátát és az dagadt be, hisz ha mi is beverünk valamit akkor felpuklisodhat. /pici kutyus és befér az ágy alá,ezért sikerült szerezni a puklit/:)
2011. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!