Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves lány vizslának a 15...

Fél éves lány vizslának a 15 kilós súly az sok vagy kevés vagy éppen jó?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vizsláim vannak, nem egyet, nem kettőt neveltem már fel. Nem hiszem, hogy csupán súly alapján meg lehet állapítani, hogy egy kölyök jó kondicíóban van-e.


Ez függ a testalkatától, a magasságától.


Ha úgy látod, hogy nincsenek ki a bordái, a gerince, a csípőcsontja, akkor nagy valószínűséggel nincs gond vele.


Elsőre jónak tűnik ez a súly, de tényleg alkat kérdése.


Növekedésben lévő kutya mindig változik. Ha éppen növekedési fázisban van, akkor lehet, hogy éppen vékonyabb, de megfelelő táplálás és elegendő mozgás mellett gyorsan összeszedi magát, és kb. egy-másfél éves korára kialakul a végleges testalkata.

2011. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a párom kutyája 5 éves,mindig 2x kap kaját egyszer főt kaját egyszer tápot,de mégsem kővér kutya,nem tud hízni.az orvos azt mondta fajta jelleme.
2011. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, így hallásra nem túl sok, de ezt azért lehet látni rajta! A vizslák amúgy sem kövérek, de ha látod, hogy vészesen kilóg a bordája, akkor sovány! Ám ők sem egyformák, nőstény és hím között vannak súlybeli különbségek, és amúgy sem mindegyik nő meg óriásira!
2011. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 kiló és három hónapos ma. Jó húsban van tartva. Szerintem jó a tiedé is.
2011. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!