Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon vastag drótszőrű...

Nagyon vastag drótszőrű bundát is tud trimmelni az állatkozmetikus?

Figyelt kérdés
Keverék kutyám van. A feje gyönyörűen néz ki, mint ha fazonírozva lenne, de a háta közepén tök erős és vastag a szőrzete. A nyárra szeretném neki levágatni rövidre, mert szegény még fekete is ráadásul. Olyan lenne, mint egy snaci!
2011. febr. 10. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogj össze egykis szőrt és nézd meg hogy könnyedék ki tudod-e húzni az elhalt szálakat. Ha tépkedni kell, akkor inkább nyírasd.
2011. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió!


Szerintem tud, csak meg kell találni a megfelelőt, mert nagyon sok kozm. van, de csomó béna, vagy félős, és akkor már veszett fejsze...(bocsánat)

Nekünk volt 1 szuper, de elment onnan, ahol volt, és nem hagyott(????) elérhetőséget...nem is értem. az olyan gyönyörűen kitrimmelte a kutyát, hogy utána 2 hónapig nem találtam kutyaszőrt a lakásba, és úgy nézett ki a 4lábúm, mint egy kölyök, tök szép volt.


Légyszi ha találsz 1 tutit, és Bp-en, akkor írd meg Nekem privibe!

köszi

2011. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok, dél-Somogy megyében élek, úgyhogy nem hiszem, hogy tudok segíteni:)

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!