Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam be a kutyámat...

Hogy tanítsam be a kutyámat arra hogy ha elhagyom az otthonom és otthon hagyom ne nyüszítsen és ne ugassson mert az egész ház zeng tőle! FAJTÁJA: Törpe Uszekár Hím?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy meg tudod neki tanítani. az én kutyám is minidig ezt csinálja, ha elmegyek otthonról. nyüszít egy sort, meg ugat és abbahagyja egy kis idő után. nem kell vele foglalkozni. magától megunja és várja hogy hazaérj. nem fog egész végig nyüszíteni :)
2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ismerősömnek ugyan ilyen kutyája van és 2 hét után aludt egésznap mikor lement otthonról és nem nyüszített biztos lehet rá valami módszer. mert ez katasztrófális amit művel...
2011. febr. 10. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Lassan fokozatosan szoktad hozzá, mégpedig úgy hogy először pár percre menj ki az ajtón, menj vissza, és ha csendben volt jutalmazd apró falatokkal. Később mindig növeld a kint töltött időt. Húúú, most nem jut eszembe a neve, de lehet kapni olyan játékot amibe jutalom falatot kell elrejteni, és bizony meg kell neki dolgozni érte, hogy ki tudja belőle szedni. Valójában ez egy logikai játék is.
2011. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jutalomfalat adagoló labda. Én csak így ismerem. Ez tényleg jó elfoglaltság a kutyáknak, és még a habzsolást(gyors evést) is csökkenti.
2011. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kongnak hívják azt a játékot :) És tényleg hasznos.

[link]

Amúgy meg nagyon fáraszd le, mielőtt elmész otthonról. És mielőtt elmész, kapcsolj be neki tévét vagy rádiót.

2011. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget hasznos volt!!!!
2011. febr. 10. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát...nem pont erre gondoltam, de amit szerettem volna mutatni, azt nem találom.

[link]

2011. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Kongra gondoltam...:)
2011. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!