Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó border collie nevek...

Milyen jó border collie nevek vannak?

Figyelt kérdés

Szukára is kanra is várok ötleteket. CSAK NE A KUTYANÉVNAPOKAT, MEG EZEKET OKÉ? Azokat már végigolvastam, és nem találtam olyat, ami különödebben tetszene.

Ezeket már ismerem: Bodri, Morzsi, Buksi, Vakarcs, Béla, Józsi...


2011. febr. 10. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak leszólni, de ma már vagy 3 neves kérdést válaszoltam meg! Írd be a keresőbe(GYIK) hogy kutyanév, kihoz 100 ilyen kérdést.


Rusty(Rászti), Molly, Sissy, Droppa

2011. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudod már honnan lesz a kutyusod, esetleg ki is választottad? Törzskönyvi név alapján jó kis beceneveket lehet kitalálni, vagy azok rövidítéséből.
2011. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egy bordernek tuti a Fürge nevet adnám :)
2011. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sunny(szánni) kan kutyának:D
2011. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hovarju ***** válasza:
34%

Kedves kérdező! Már ne haragudj, de ha kutyát akarsz választani nem hiszem, hogy nincs egyetlen használható ötleted sem. Már rengeteg ilyen kérdést olvastam. Ha esetleg gyereked fog születni annak a nevét is itt fogod megérkezni?

Miért olyan nehéz egy olyan élőlény számára nevet választanod, aki jobb esetben 10-15 évig a társad lesz?

Kérlek, ne sértődj meg a válaszon, nem bántani akarlak, csak nem értem mért mástól várod a választ? Egyébként az előttem szólók nagyon jó ötleteket adtak.

2011. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem azért kérdezem ezt, mert én nem tudok jó nevet kitalálni. Azért, is amit leírtál. Végül is azért is.

De főleg azért, hogy megtudjam, hogy amik már nekem magamban tetszenek gyakori-e.

2011. febr. 13. 20:36
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocs!

Rosszul írtam.

Gyakoriak-e.

2011. febr. 13. 20:37
 9/15 Hovarju ***** válasza:

Az számít jobban, hogy neked mennyire tetszik, vagy az hogy mennyire gyakori? Szerintem, ha olyan nevet választasz, ami neked tetszik (függetlenül attól mennyire gyakori), és illik a kutyádra (ezt megint csak te fogod eldönteni)az lesz a legjobb. Szerintem nem számít mennyire gyakori a név.

Nekem egy 22 hónapos labrador szukám van. Sok féle néven gondolkodtam, aztán amikor érte mentem, úgy döntöttem Fantának fogom hívni. Ekkor azt gondoltam,hogy találtam valami egészen egyedi nevet a kutyámnak. Aztán ahogy telt az idő, nézelődtem a neten, jártam versenyekre, bemutatókra, kiderült, hogy nagyon sok kutya van akit Fantának hívnak. De ennek ellenére egyáltalán nem bántam meg a döntésem.

Szóval jó névválasztást kívánok! Jó kutyázást!

2011. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én eddig két kutyuson "vagyok túl". Mindkettőnél el volt döntve mi is lesz a neve, keményen álltunk mellette és fedeztetéstől számítva mindig ha beszéltünk róluk ezeket a neveket használtuk. Aztán hazahoztam és az egyiknek egy hétig nem volt neve (Ziva lett volna - gröni), a másikat úgy hívtuk, de valahogy mindig olyan furi volt rá ( Misztrál- beagle).

A grönim aztán Fluffy lett :), mert egészen kicsiként és most ilyen olyan kis pihe-puha, és mert anyukám bolyhoskának hívja a mai napig, tökéletesen illik rá, még ha most már csak Fluff-ként szólítom. A beaglem, meg 2 hónapig Misztrálozás után, Smell lett... na vajon miért? Mert minden szag fontosabb kezdett neki lenni, mint mi. Tehát teljesen a viselkedés és kinézet alapján kapták. Ezentúl ha megint kutyusom lesz sosem fogok neki előre kitalálni nevet, hanem legfeljebb a törzskönyvi névből kreálok vagy kiismerem a kiskutyám és úgy adok neki :).

2011. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!