Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megvadult vagy mi...

A kutyám megvadult vagy mi van vele? :OO

Figyelt kérdés
Van egy bullterierem eddig nem volt vele gond öv-re jártunk meg kutya suliba hallgat rámde most bejött egyember roma volt valami szemetet akartunk elvitetni épp h a kapun bejött szaladt neki harapni akarta 2x kelett rászólni h engedje el ... és aztán a kazánházba bezártam hagy vigye el amit elkelett..Azt tudom h nem szereti a c.gányokat akutyám de eddig ilyet nem csinált ...Hogy ha velem volt akkor lett volna gond , ha nem vagyok ott ugatja meg morográjuk jól van ..Lehet h azt hitte h bántani akar meert elég nagy hangal beszélt a srác éselég közel ált hozzá...Megeshet h csak védeni akart?:O
2011. febr. 10. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Jó kutya,nekem tetszik!
2011. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Viki233 ***** válasza:
80%
hát lehet megérzett vmit avval az emberrel kapcs.ban és védeni akart
2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez védés , de semmiképp ne türd el töle ezt a magatartást !
2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

Semmi gond. Ez a kutya dolga. Ha idegen bejön a házba/kertbe, meg kell harapni. kérdés az , h te ezt akarod-e. Az én kutyám is gondolkodás nélkül megy neki az olyan embereknek, akiket nem mutatok be neki. Ha meg nem akarom, hogy ismerje, mert ilyen 'alkalmi vendég' akkor elcsukom.

Biztos, hogy valamilyen szinten védeni is akart, mert a romákat amúgy is gyűlöli az összes kutya, valamint ha hangosan beszélt, azzal kicseszhette a kutyunál a biztosítékot. ráadásul 'ők' eléggé hevesen gesztikulálnak, ami megint csak fenyegető egy kutya számára, nem azt szokta meg, hogy ordibálnak a gazdájával. :)

2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
Hiába jártatok kiképzésre, a kutya azt nem tanulta meg, amit legelőször kellett volna: nem támadhat meg embert, ha hangosan beszélő cigány, ha fehérszakállú szent Mikulás. Támadjon akkor, ha mondod neki, ha csendesen szólsz, hogy "ül", akkor azonnal leül. Ez esetben háziasított a kutya, addig kártékony vadállat.
2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
57%
Jó kutyád van:D
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baj amikor láttam hjön mondtam neki h marad én előre mentem éskiabált a képembe a cigány és még kicsit a válamra is tette a kezét és lehet h akutya azt vette le h bántani akart engem és nem történ semmi komoly baja cigámnynak csak leteritete a földre :S
2011. febr. 10. 20:21
 8/29 A kérdező kommentje:

: ma 20:17

Jó hogy ilyen okos vagy biztos felesen magyart sose támad meg ..csak cigánytutálja :S ha már a kapuelőtt mennek akkor is meg van bolondulva ...

2011. febr. 10. 20:23
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Igen okos, mert igaza van.

Teljesen mindegy ki jön be a kapun, ha te ott vagy és azt mondod, hogy ül/marad/fekszik, akkor a kutyádnak azt kell tennie. Ő nem válogathat, hogy az illető cigány vagy nem cigány.

A kutya akkor támadhat, ha te erre parancsot adsz.

2011. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Területvédés ,az én kutyám is hasonlóan viselkedne idegennel szemben valószínű , ezért ha jön valami szerelő mondjuk akkor becsukom(az is érdekes hogy valamelyik szerelőt "szúrja" másik meg egyáltalán nem érdekli).Ha meg valakivel össze akarom barátkoztatni , akkor legelőször pórázra veszem a kutyát és az illető közelében maradok vele , de ilyenkor megérzi h barát az illető és megy oda haverkodni a kutyám :)
2011. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!