Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb 10 hetes labrador, nem...

Kb 10 hetes labrador, nem tudom mi a baj vele?

Figyelt kérdés
Az van hogy most került hozzánk a kutya 2 napja és amikor elalszik, mindig remeg... gondoltam h rosszat álmodik vagy fázik, tettem alá 2db plédet persze összehajtva, de ugyanúgy remegett tovább :S tippek?
2011. febr. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak fél,mert új helyre került.Mégiscsak eddig anyujával volt.Egyeem meg.Simogasd sokat amikor lefekszik alucikálni,hogy megnyugodjon.
2011. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak fél, és eddig melegítette az anyukája, most pedig nem érzi azt a meleget, biztos az hiányzik neki :)
2011. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Ha van valami nagyobb plüssöd tedd melléje, hadd bújjon hozzá. Vagy vidd magaddal az ágyba már ha meg akarod neki engedni, ágyba akarod szoktatni. (Monjuk én nem aludnék semmilyen élő állattal egy ágyba, de ez emberfüggő).
2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld ki ezt (én kutyim kölyökként imádta): fogsz egy palackot és meleg vizet öntesz bele és odateszed a helyére. hozzá fog bújni, és mintha az anyuja melegítené, szépen nyugisan elalszik. azán egy idő múlva "véletlenül" néha ki-ki fog gurulni a kosárból az a palack reggelre és már nem fogja azt sem észrevenni, ha nincs ott este :)
2011. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ezt a palackosat kipróbálom, de ágyamba nem engedem :D még a végén odaszokik és nem az alszik mellettem akit én akarok :D:D:D
2011. febr. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!