Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a yorki kiskutyám. Mit...

Eltűnt a yorki kiskutyám. Mit tudnék tenni a hatékony keresés érdekében? Nagyon szeretném megtalálni.

Figyelt kérdés
plakátokat tettem ki,postaládákba szórólap,a helyi hírdetőben megjelent.a rádió is bemondja.az állatorvosok tudnak róla-mikrochippel ellátott.
2011. febr. 11. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :( én is jártam így, csak nekem visszajött a kutyusom. Szerintem már mindent megtettél, amit ember megtehet. Biztosan elő fog kerülni a kis csavargó :)
2011. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A netre felraktad?
2011. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy veszett el? Lehetséges, hogy ellopták, vagy elszökött? Szerintem is hirdesd a neten, meg tedd fel pl facebookra, iwiw-re, hátha valaki látta.
2011. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Iwiwre, face-re mindenképpen tetted fel. Utána már csak várni kell. Többet nem tehetsz érte, már mindent megtettél amit lehet. Átérzem a helyzetedet. Nekem is yorkshirem van és én is bele bolondulnék, ha eltűnne.
2011. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
fent van már tegnaptól iwiw-en és face-n is.Tényleg adok helyette egy yorkit csak kapjam vissza.Ő az én kicsi lányo :( semmit nem aludtam tegnap óta,nem eszem csak energiaitat iszom.........meg fogok őrülni
2011. febr. 11. 13:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Elszökött? Hogy szökött el? Melyik városban?

Hé, azért egyél valamit, ne csak energiaitalt igyál, még a végén rosszul leszel

2011. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nyékládházán Miskolc ellett,míg a kisfiamat etettem,azt hittem Sunny csak pisilni ment.De kiement a kerítésen-családi házban lakunk.Ellopni bentről nem tudhatták,cane corsok vigyáznak rá.
2011. febr. 11. 13:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hé, ma megyek Nyékre! Írnál nekem egy privát üzit? Miskolci vagyok!!! Remélem segíthetek
2011. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg mindent megtettél. Láttam a BorsodOnline-on, még meg is jegyeztem, hogy pont úgy néz ki mint az enyém, csak a tiédnek hosszabb a szőre. Sajnálom nagyon remélem meg lesz, át tudom érezni a helyzeted.
2011. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnéztem a boob-on, gyönyörű kutyus, majd ha délután én vagy anya kimegyünk Nyékre, nyitva tartjuk a szemünket. Barátságos? Odamegy az emberekhez? Bárcsak megtalálnád, vagy én megtalálnám, nekem mindegy csak meglenne. Szerencsére Nyék nem egy nagyváros, nincsenek olyan nagy utak, meg őrült emberek. Melyik utcába laksz?
2011. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!