Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés utáni stressz?

Blackprincess kérdése:

Ellés utáni stressz?

Figyelt kérdés
2 napja ellett a kutyám.Jó anya szoptatja rendesen a kölykeit,de van hogy rájön a ziziség.Ilyenkor kijön a helyéröl öszevisza járkál néz engem folyamtaosan utánna a kölykeit nézi és közbe nyöszörög de viszamenni nem akar hozzájuk és wcznie sem kell mert nem akar kimenni mikor kiengedem nem is éhes.Ilyenkor ráteszem a rácsot e helyére és bezárom hogy ne tudjon kijönni ilyenkor egy idö után megnyugszik és lefekszik.
2011. febr. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pedig valamit szeretne veled közölni. Egy frissen ellett szukát általában ugy kell kihuzni az alomból, hogy menjen már pisilni. Látta őt orvos az ellés után?
2011. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
miért zárod be?:(
2011. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet egy kis pihenésre vágyik? Engedd ki pár percre szerintem, kicsit foglalkozz vele, simogasd, hagyd szimatolgatni és szusszanni egyet. Azért mentálisan is fárasztó neki.

De orvost tényleg jó lenne hívni hozzá, hogy minden oké-e.

2011. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért zárom be ilyenkor hogy megnyugodjon és hogy feküdjön visza a kölykeihez.De nem szerintem ez más valamit közölni akar velem csak nem tudom hogy mit.
2011. febr. 11. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus példája annak,hogy okos gazdik szerint egy kutya "legalább egyszer anyuka akar lenni".
2011. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tipikus példája annak amikor nem tud semmiről és ugy irja ezt a tipikus mondatot mikor ilyen kérdést olvas ;)
2011. febr. 12. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Befedeztetted a kutyád,gondolom nem véletlenül,igaz?

Peched van,nem jó anya,van ilyen.

Sokat tenni nem tudsz azon kívül,hogy legközelebb nem gyártasz almot.

2011. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon inteligens vagy te biztos mindent jobban tudsz biztos tudod hogy mért lett bepároztatva a kutyám stb.:)
2011. febr. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!