Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgozik valaki Győrben...

Dolgozik valaki Győrben önkéntesként az állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Én is szívesen lennék önkéntes nyáron, már elmúltam 16 szóval az nem lenne gond, de egyedül nem szeretnék menni? Esetleg valaki más győri akinek lenne kedve?
2011. febr. 12. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia !Látom elég régi már a kérdés,de azért remélem feljársz még az oldalra,és elolvasod a válaszom.Én önkéntes vagyok a győri menhelyen,bár én minden nap kint vagyok,nem csak nyáron.Nagy szükség lenne további önkéntesekre,mert kevesen vagyunk.Kutyasétáltatás,takarítás stb...ha elolvastad válaszolj kérlek,és megadom az elérhetőségem,aztán majd megbeszélünk egy időpontot ,amikor kijössz velem a menhelyre, és bemutatom neked a kutyákat. Most is 160 a létszám :/ Az mégjobb lenne ha szombatonként is ráérnél,és kijönnél !
2011. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldhetnéd a címet,vagy más elérhetőséged,és majd megbeszéljük.Kicsit ugyan messze lakom,de még mindig a győri van legközelebb...Meg esetleg postacímüket,ha valami felajánlást küldenék néha....
2011. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Régi a kérdés, de azért remélem, ha írok, kiemelik. :3 Főleg 08:58-tól kérdezném, szükség van-e most nyáron még önkéntesre? Írhatsz ide vagy privátot is. Előre is köszi.
2011. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a dolog,elérhetőség főleg,mert jó lenne egy ismerőssel összebeszélve menni először.A lányom(16)+én(33).Nekünk épp a szombatok lennének jók.
2011. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 08:58-as válaszoló vagyok.Igen,nagy szükség van nyáron is az önkéntesekre,sőt az év minden napján.A menhely Győrben a Pápai úton van, a szeméttelep mögött,olajzöld kapu. További infókat itt találtok : [link]

Aki tud mindenképp segitsen,mert sajnos nagyon elkel !:(

2011. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor én megyek. :) Még annyit kérdeznék, hogy melyik busszal jutok oda? (nem győri vagyok) Nekem úgy rémlik, hogy a 22-es letesz a Tesconál és akkor onnan gyalog.
2011. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen a 22 es az jó..de ha bemész a vidéki pályaudvarra,akkor onnan óránként jár a tescos busz,én azzal szoktam menni.Az aluljáró mellől indul .
2011. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!