Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek a kutyátokat?

Mivel etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy táppal vagy maradékkal vagy mindkettővel?Én például úgy szoktam hogy veszek neki tápot(orijen)és ha maradt kaja(pl.anya süt valamilyen húst,és megmarad sokáig(nem romlik meg!)akkor kevesebb tápot adok neki husival.:)Ti mit adtok nekik?:)Köszi a válaszokat.
2011. febr. 12. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is mindig keverem. Tápot konzervvel, vagy maradékkal. Jó tápláló a kaja akkor is ha főzünk nekik tésztát és azt keverjük konzervvel. Szeretik a maradékcsontot, levest, csirkefejet, stb. Télen mindig jó kövérek is, mert olyankor kevesebbet tudom mozgatni őket, mint 1ébként... :)
2011. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
acana puppy,és keverek hozzá néha valamit
2011. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi is szoktunk neki tésztát kifőzni.Köszönöm a választ!:) Ment a plusz:)
2011. febr. 12. 10:49
 4/17 anonim ***** válasza:
simán tápot (pro plan) és még szokott kapni kutyakekszet, meg denta stixet. maradékot nem szoktunk neki adni, mert alahol azt olvastam, a fűszeres kaják nem tesznek jót a kutyának. mi is szoktunk neki tésztát főzni, amit egy kis tejföllel összekeverünk, és imádja :D
2011. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 balizs válasza:
nekunk a frigo tele van fagyasztott csirkevel minden nap azt kapnak es tapot is.fejedelmi etel mert vadaszkutyak es kll nekik az energia
2011. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 12. 10:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem eszik meg mást csak a maradékot, ugy hogy avval etetjük.
2011. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja nekünk kiskorában kapott pro plant:)
2011. febr. 12. 10:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám Happy Dog-ot eszik, de ha maradt valami kaja akkor kap néha maradékot is. Jutalomfalatnak sajtot kap, amit mindíg levonok a kajájából. Meg szokott kapni Denta Stix-et is :P
2011. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Basszus mivel etetném?? Hát kutyatáppal!
2011. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!