Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legmegfelelőbb kutyaelede...

Mi a legmegfelelőbb kutyaeledel egy kölyök-boxer számára?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a prémium tápokat ajánlanám, semmiképpen sem a pedigree, és társait...

Nézegess különböző gyártók oldalain (Acana, Orijen, Pro Plan, Eukanuba, Happy Dog,stb) mert minden tápból van kölyökkutyáknak készült változat. Vagy egyszerűen bemész a Fressnapf-ba, és megkérdezed, hogy mit ajánlanak :)

2011. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. febr. 12. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy gyorsan növő fajtáról van szó, nagyon fontos a jó minőségű eledel, hogy ne viselje meg az ízületeit és csontjait a gyors méretváltozás.

Tudom ajánlani az Acana, Orijen és Hill's tápokat. Ezek közül a legmagasabb fehérjetartalma az Acana tápnak van, ezt a hátulján meg lehet nézni. Minél magasabb a fehérje és hústartalma, annál jobb minőségű a kutyaeledel.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2011. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elhiszem,hogy ezek a lehető legjobb tápok a kutyám számára, csak az a baj, hogy nincs a közelben Fressnapf vagy valami hozzá hasonló...
2011. febr. 12. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeintem nem feltétlen kell törekedni a magas fehérjetartalomra. Egy bizonyos szint után, már gondot is okozhat. Pl. sok fajtánál nem kell 27% feletti fehérje, mert hirtelen nőnek meg tőle, sőt bizonyos fajtáknál már kifejezetten az alacsonyabb fehérjét javasolják (szetter, labrador, vadászkutyák). Mivel a boxer tényleg mozgékony fajta, javasolt a zöldkagylós táp. Ha a saját szortimentünkből kéne javasolnom, akkor GILPA Puppal vagy GILPA Juniorral kezdenék és 6 hónaposan átálnék a felnőtt tápra, pl. Dr. John Platinum.Üdv: Ádám
2011. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!