Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyk kutyatáp a jobb minőségű...

Melyk kutyatáp a jobb minőségű? Dog Chow, vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés
3 hónapos terrierem eddig elvolt 3 hétig csak Dog Chow puppy bárányossal, de kaptam Royal Canint is, azóta fintorog a dog Chow-ra és hányt is a kevert táptól. R. Canint nem engedhetem meg magamnak, ezért gondoltam a Happy dog tápra. Ez jobb minőségű mint a Dog Chow puppy bárányos? Vagy ha lecsillapodik a gyomra akkor álljak vissza a Dog Chowra? Nem olyan nagy a különbség a két táp között árban ha jobb minőségű a Happy dog, akkor inkább azt veszem neki. Csak ne háborogjon a váltástól a gyomra se szegénynek.
2011. febr. 12. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a jobb táp, amelyikben több a hús. Nézd meg az összetételét.
2011. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Happy Dog a jobb (de nem a natur croq termékcsalád, hanem a drágább!).

De ha finnyáskodik, akkor ne váltogasd mindig a tápot, rakd le elé 5 percre és ha nem eszi meg, akkor a következő etetésig semmit se kapjon! Se jutalomfalatot, se másik tápot, semmit! Még most fojtsd el benne a fintorgást, mert ha most kicsi korában berögzül, hogy eléri a célját, később nagyon sok gondod lesz ebből!

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Tegnap koplalt a kutya, ma próbáltam neki adni 20 óra elteltével a Dog Chow tápból de rá 5 percre kihányta 2 részletben az egészet. Tápot kell váltani, vagy hagyni mindenféle tápot a fenébe, vagy most mi van? (hétvégén nem is tudok másik fajtát venni)
2011. febr. 12. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 4 hónapos beagle-m van.A dog chow-tól ő is hányt ha megette.Most már nem is eszi.Neki csirkés volt,azóta semmilyen csirkés tápot nem fogad el.Csak kis zacskósat vegyél más fajtából ,próbának.Az én kutyám jelenleg 2 hét után nem eszik ugyanabból,mindig váltani kell.Az állatorvos szerint ritka,de van ilyen ,hogy ennyire válogatós:(
2011. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam állatorvosnál, a manduláját akarta megnézni a kutyának nincs e bedagadva hogy netán attól hány-e(nem tudtuk, mert nem hagyta...) kaptunk féreg írtót is biztos ami biztos. Meg annyit mondott a doki, hogy ha nem eszi meg a kaját a kutya 15 perc elteltével se, vegyük el tőle, és köv etetéskor kapja ugyanazt. Éhes lesz és meg fogja enni. Szal ne hagyjuk válogatni. Persze nem a kihányós tápra értette, csak arra, amit csak simán nem akar megenni.

Egyébként másfél napja rizset adtam a kutyának + kefírt (egy kedves idejáró fórumozótól kaptam az ötletet)és már nem hány, keveset mindkettőből és bevált. holnap már próbálok egy másfajta tápot keverni a rízshez és visszaszoktatni a tápra, másfélére.


Köszi a kommenteket!!

2011. febr. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!