Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dolgozzam fel, hogy a...

Hogy dolgozzam fel, hogy a kikutyamat elgazoltak? ) : ) :

Figyelt kérdés

Videken lakunk,nemreg hoztunk 2 kiskutyat, nagyon szerettuk mind a kettot, ha akartak a hazban voltak, ha akartak az udvarunkon, es egyszer az egyik kiszokott a kapu alatt egy resen, (valami macskat kergetett) es mikor jott visza , egy orult sofor elgazolta es helyben meghallt :(( :( :(

Ti hogy dolgoztatok fel?:( nem birom:(

ez a tegnap elott tortent, a masik kikutya jol van.

:((


2011. febr. 12. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:(((

Szerintem sírd ki magad és nagyon sokat legyél a másik kiskutyával! hidd el jobb lesz!:) Nekem a kiscicámmal volt hasonló :(

2011. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem támaszkodj a másik kutyusra. eltudom képzelni min mehetsz keresztül.nem egy szerencsés helyzet. de gondol úgy hogy most már jó helyen van és ez az élet rendje. és msotmár ő a ti kis védőangyalotok :)
2011. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak és a kiskutyádat is!!! Én bele pusztulnék, nem is merek ilyesmibe gondolni, (nekem is kettő van) remélem azért kihevered. Talán majd az idő megoldja, reménykedj ebben!
2011. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld az én kutyusomat másfél éve gázolták el.Ott helyben meghalt.Láttam ahogy haldoklott.Hihetetlen rossz érzés volt.Tudom min mész keresztül.Sírj sokat az ilyenkor segít.Hidd el az idő múlásával sokkal jobb lesz.Mást nagyon nem tudsz csinálni sajnos:(( Részvétem!
2011. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, jol esnek a vigasztalasok

:((:((

de miert ilyen erzeketlen egyes ember? ha akart volna megallt volna :(( nem ertem az elet rendjet :((

2011. febr. 12. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálld magad túltenni rajta,és mindenképp csináljatok valamit a kapuval,hogy a másik ne szökhessen ki...részvétem :(
2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam se állt meg az a paraszt.Másik autós állt meg és hívta az állatorvost.Szóval ne aggódj már egy jobb helyről figyel téged,egyszer még találkoztok:)
2011. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom a történteket!


De ne haragudj, kissé nyers leszek.

Ti is hibásak vagytok részben abban, hogy a kutya kijutott az utcára.

Mi is vidéken lakunk, és olyan utcában ahol nagyon kevés és nagyon ritkán jár autó. Ám mégis mindenki úgy tartja az állatait, hogy ne tudjon kimenni.

Vidéken is kimondja a jogszabály hogy a kutyát csak pórázon lehet közterületre vinni, ill. házi állatot úgy kell tartani, hogy az nem juthasson ki az utcára.

Ettől függetlenül a sofőr lassíthatott volna, vagy megpróbálhatta volna kikerülni. A részéről ez bunkóság volt.

Remélem ez nektek is tanulság, és megpróbáljátok a kerítést olyanra varázsolni, hogy kutya biztos legyen.

Ne sértődj meg amit írtam, nem bántani akarlak.


Idővel kevésbé fog fájni a kutya elvesztése, de amelyik megmaradt, most már legalább Ő rá vigyázz nagyon!

2011. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán kezdhetnéd a dolgot azzal, hogy megcsináltatod a kerítést! Ennyi erővel a másik kutya is ugyanúgy kibújhat, és akármi történhet vele... Az meg hogy a sofőr mennyire bunkó, hát nem tudom...ha a kutyád kiszaladt elé a kövesútra, akkor nem a sofőr a hibás. Ráadásul neki sem érdeke, hogy baja legyen a kocsinak, úgyhogy biztos megállt volna ha tudott volna...
2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jajj de nee.Muszáj mindig valakinek elkezdeni a vádaskodást??Nem hinném hogy szegény gazdi gondolt volna arra hogy jéé ott egy rés majd biztos kiszalad a kutyám és meghal.Ne legyetek már ilyenek.Vigasztaljátok inkább.Megtörtént..kész nem lehet ellene mit tenni.Inkább segíteni kéne szegény gazdin.Nem hogy húú de igen részben a te hibád stb.
2011. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!