Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy fog kinézni?

Szerintetek hogy fog kinézni?

Figyelt kérdés

Van egy francia bulldog (szuka) kutyám és hát sajnos kiskutyái lesznek egy pulitól.Tudom hogy 90% esély van rá hogy császármetszéssel fog szülni.Sajnáljuk szegény kutyát hogy mi lesz vele.De a kiskutyák hogy nézhetnek majd ki?Mi lesz ha nem kell majd senkinek?Mi nem tarthatjuk meg,ezért félek hogy ha nem lesznek majd valami szépek, akkor nem kellenek senkinek?Szerintetek?És hogy nézhetnek ki?

(ha lehet nem kérek ilyen megjegyzést hogy vigyázhattunk volna rá)


2011. febr. 12. 14:48
1 2 3
 1/23 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Mivel keverék kutyusokról van szó, senki sem fogja tudni megmondani, hogyan fognak kinézni. Még kölyök-kölyök között is lehet nagyobb különbség kinézetben és a fajták jellegével is. Más hozzászólásokat pedig nem fogsz kapni. Előbb kellett volna ivartalaníttatni a kutyust, és akkor nem lenne ilyen problémátok. Ingyen elvihetőnek hirdessétek majd a kiskutyákat, ragasszatok ki plakátokat. Menhelyre ne adjátok be őket semmiképpen se, mert tele vannak a menhelyek.
2011. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszi

Sajnos az a baj hogy 12 vagyok és én nem tehetek az egészről.Apáék meg azt mondták hogy elássák a kölyköket mivel senkinek nem kell:( És szerintem nem fogják megengedni hogy plakátot rakjunk ki.A menhelyek teli vannak.A suliból meg nem kell senkinek:( :( :(

2011. febr. 12. 15:01
 3/23 anonim ***** válasza:
keressetek olyan menhelyt akiknek kell :)
2011. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Háát megkérdezhetjük de,hol?
2011. febr. 12. 15:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nehogy elássátok, most mondanék valamit az apukádra, de illetlen lenne így odavágni a gyerekének, pláne hogy nem menne át a trágárság szűrőn. Ha még vemhes a kutya, lehet ivartalanítani, csak sietni kell, nehogy kifussatok az időből.
2011. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy ezt 12 évesen sem hagynám annyiban. Annyi lehetőség van: ragassz ki plakátokat a környéken, hirdesd meg facebook-on, küldj körleveleket, tedd fel a hirdetést expressz.hu-ra, és egyéb hirdető oldalakra.. ne hagyd annyiban a dolgot.
2011. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Még mindig lehet ivartalanítani. Legalább megelőzitek, hogy ne legyen több baleset.
2011. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azt mondták anyáék hogy nem fogjuk,és már csak 1-2 nap és megszületnek.

De szerintetek mégis kb. hogy nézhetnek majd ki?

2011. febr. 13. 15:02
 9/23 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 13. 15:03
 10/23 A kérdező kommentje:
megy a zöld kezecske:)
2011. febr. 13. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!