Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Elvigyem a...

Mit csináljak? Elvigyem a másik kutyust?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szüleim elváltak. Anyuval elköltöztünk. A 2 kutyusunk apuval maradt a kertes házban. Nem tudtuk volna magunkkal vinni őket (SAJNOS!), mert bérházban lakunk...

Apu egy nagyon lusta trehány, nem dolgozó, otthon ülő f@sz...tegnap tudtuk meg, hogy a legkisebb kutyus elhunyt :'( mert nem etette...Biztos, hogy hamarosan a másikkal is ez lesz. De én ezt nem szeretném hagyni! Hova vigyem a másik kutyust? Mit csináljak? Lenne egy hely, ahova TALÁN vihetném, de ha oda nem lehet akkor hova vigyem??

Előre is köszönöm a válaszokat!!

15/L


2011. febr. 12. 15:00
 1/3 Ninna ♥ ***** válasza:
Próbálj neki gazdit keresni, de addig is fizesd be panzióba, ott legyen el a kutyus, ameddig nem talál gazdára, persze fizesd rendesen az ellátását.
2011. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp hozd el! Ez állatkínzás!! Én ha ilyet látnék fel is jelenteném.

Próbáld meg valahova elvinni,akik foglalkoznak is vele, keress neki gazdit. Ha tényleg semmi megoldás, akkor menj be egy menhelyre és kérdezd meg tudnának-e segíteni neked. Bár szinte minden menhely küzd azzal a problémával, hogy sok a blöki, pénz-hely meg semmi :( van ahol várni kell míg felszabadul egy hely :(Az lenne a legjobb, ha találnál neki egy szerető gazdit...

2011. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Mindenképp keresek neki gazdit!! Már van is ha minden igaz egy, aki szeretné és törődne vele. Jövő héten mindenképp elhozom aputól!!!!

Én is feljelenteném, ha ilyet csinálna más, de mégis csak az apám...

2011. febr. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!