Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus illik hozzám?...

Milyen kutyus illik hozzám? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

ezekkel a "feltételekkel" tudnék kutyát tartani?

-családi házban lakunk,nagy kerttel

-hétköznap néha egyedül lenne max.6órát (azért néha,mert nem minden nap lenne így,kb.egy héten nagyon max.2szer)

-naponta többször is eltudnám vinni sétálni

-természetesen tenyésztőtől venném,de nem akadály egy menhelyi kutyus sem :)

-a kutyust meg az oltásokat kitudom fizetni,de drága kajára nem szeretnék költeni,inkább házi kosztot kapna...

-NEM első kutyás gazdi lennék...az előző kutyám rottweiler volt(de szeretem a icuripicuri kutyákat is :))


előre is köszi:)


2011. febr. 12. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt bármilyen kutyus szeretné :) így nem tudok sokat segíteni, mert nem ismerem az ízlésed.

De egy tanácsot tudok adni, shi-tzut NE AKARJÁL oda :D

Nálunk is kb ilyen a környezet, és a kis vakarcsot naponta 4-5x kell kifésülni, mert ha kimegy a kertbe biztos hogy tele lesz a bundája minden sz@rral, ami persze őt is zavarja és folyton vakarózik tőle...

Legközelebb ha lesz választási lehetőségem, mopszot veszek :D

2011. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Mindent leírtál vazze, csak azt nem hogy hány éves vagy, egyáltalán fiú vagy lány vagy, milyen a testalkatod, stb. Ezek ku.vára nem mind1 dolgok.
2011. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti kutyust szeretnél?
2011. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen menhelyi kutyát javasolok, életet mentessz:)
2011. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a "vazze"snek: lány vagyok,kb.165 cm,normál testalkatú :D


Inkább benti kutyát szeretnék,de végül is kint is lesz,meg bent is...

2011. febr. 12. 16:30
 6/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Én azt mondom, hogy menj be egy menhelyre, akármilyen fajtájú kutyust kihozhatsz ilyen jó körülmények közé. Ők ezerszeresen meghálálják azt a pénzt, időt, szeretet amit belé fektetsz, ebben biztos lehetsz. És akármelyik fajtának tetszene szerintem, hogy napi többször sétálhat, és nagy kertben is szaladgálhat, de azért aludhat bent a lakásban, és bent is lehet a nap nagy részében. A házi koszt sem nagy baj, bár én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy hogy jön ki olcsóbban az etetése. Pl. egy középkategóriás minőségű táppal (Josera, Dog Chow) vagy házi koszttal, maradékokkal, és ugye gondolom külön főznél is neki. Szerintem a táp jönne ki olcsóbban, de ha szerinted a főtt kaja, úgy is jó! ;)
2011. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz amstaffot, bullit, vizslát, de ha házőrizni is akarsz, akkor kaukázusit végy. Ha szeretnél segíteni, akkor menhelyről hozol haza egy jószágot.
2011. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!