Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tisztában volt az eladó a...

Tisztában volt az eladó a tápokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Alphazoo-ba és venni akartam acana puppyt de elfogyott.Erre oda jön az eladóhogy segíthet-e.Mondo igen,ezt szertném.Hát mondta hogy elfogyot,és egyébként is nem olyan jó táp,a chicopee sokkal jobb és olcsóbb.Mondtam neki hogy nem kérem mert nem néz ki valami jónak.Erre ő csak mondta hogy milyen prémium táp.Aztán meg mondta akkor vegyek Eukanubát,ez a legjobb táp,mert hogy ez szuprprémium minősg és sokkak sokkal jobb mint az acana.

Ez az eladó tisztában van a tápokkal kapcsolatban?Vagy mit gondoltok?


2011. febr. 12. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem teljesen igaza volt mert az eukanoba valóban indegyiknél jobb
2011. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak simán rá akart sózni egy másik fajta tápra. Úgyvolt vele, mindegy mit csak adjon el valamit.
2011. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Elsőnek! Szerintem, ha összehasonlítod az összetevőket, akkor egyértelműen látszik, hogy az acana sokkal jobb az eukanubánál, nincs benne felesleges gabona ellenben a másikkal.
2011. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet, mint amit előttem írtak, el akart adni valamit. Könnyen lehet, hogy jutalékot kap a forgalom után.
2011. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nyugodthan veheted az Eukanuba-t is, mert az is szuperprémium minőség, nincs köztük sok külömbség, én úgy vélem.

Persze ezt kutya,gazdi válogatja. Nálunk bevált!

2011. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Az én mimie yorkie-mnak a pedigree a févörit :D
2011. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
minie
2011. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
csak szeretett volna eladni valamit annak ellenére, hogy nem volt a keresett termékből:)
2011. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ninna ♥ ***** válasza:
65%

Eukanuba az egy összehasonlíthatatlan minőség az Acanával szemben. Az Acanának 5x nagyobb a hústartalma, mint a másik tápnak. Az ára ellenére nagyon szar összetétele van, a gabonán kívül alig van benne valami. Én nem ajánlanám. Szerintem rendelj netről tápot, ott mindig van puppy táp is, az Alphazoo-ban alapból drágább minden, mint a neten. Csak jó tapasztalatom van még a neten rendelésről: [link]

Itt van a puppy táp, 18 kg-sat tudsz venni 16000-ért, de kisebb kiszerelésben is tudsz rendelni. Az Alphazoo-t én hanyagolnám.

2011. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Bárki bármit mond az Eukanoba a legjobb... 62% hústartalom zöldkagylókivonat zöldség félék és gabona is van bent megfelelő mennyiségben.! Mopszocskám is ezen nőtt fel és most is ezt kapja... aki azt mondta hogy ő pedigrét ad neki az nagyon rosszul teszi mert az egy nagy szar ! 10% hústartalom tele színezékkel!
2011. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!