Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy spitz és...

Mennyit eszik egy spitz és egy bolognese?

Figyelt kérdés

havonta kb mennyibe kerülne egy ilyen kutyus etetése?

külön-külön

előre is köszönöm


2011. febr. 12. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
melyik eszik többet?
2011. febr. 12. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a spitz valamivel többet eszik de az se fog kienni a vagyonodból :) :)
2011. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A spitzekből több méret is van.

Egyébként meg attól is függ, hogy mivel eteted. Az én kutyám 5.5 kg, Acana tápot kap. Kb. havi ezer forint a táp, ha visszaosztom.

2011. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy nyilatkozom,hogy nekem ennek a két fajtának a keveréke van:DBár inkább a spicc külsejét örökölte,nem a bolognese-ét.Az enyém nagyon sokat eszik:S Fogyókúrára kellett fognom,mert meghízott kicsit...ha tehetné,egésznap enne,simán lekörözne egy nagytestű kutyát étvágyban..:Shogy külön külön a két fajta mennyit eszik,fogalmam nincs.Annyit tudok,hogy az enyém egy malac.Kis haspók ,de imádnivaló:D
2011. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy német közép spitz-em. Nem eszik sokat egyáltalán. Mellesleg ha sok eledelt teszel elé, akkor se eszi meg az egészet, csak annyit amennyi kell neki. Mivel sokat futkározik így mindig legyen vize és élelme. Nekünk egy zsák eledel és pár nedvesebb étel fogy el kb 2-3 havonta.
2011. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aassddff112233 válasza:
Törpe spitz nem eszik sokat, de ha van pénzed megvenni, az etetés sem fog gondot okozni :)
2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!