Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válasszam?

Melyik fajtát válasszam?

Figyelt kérdés

bichon bolognese ,bichon havanese , törpe spitz

kb mennyit esznek ezek a kutyusok?

melyiket válasszam?

melyik kennelt ajánlanád?


2011. febr. 12. 20:34
 1/6 Ninna ♥ ***** válasza:

1. Általában a három kutyafajta kb. ugyanannyit eszik. Mivel kistestűek, elég nekik egyszer egy jó nagy zsákot (13,5 kg kb) megvenni a prémium minőségből (Acana, Orijen) és az akár több hónapig is elég lehet nekik. Ezek a legjobb tápok, nyugodt szívvel ajánlom. Én eddig Acanával etettem, de pár hete kipróbáltam újra az Orijent, és sokkal jobb a változás.


2. Ez sok mindentől függ. Ha a személyes véleményemet kérdezed, én biztosan a törpe spitz-et választanám, de ez a te döntésedtől függ. Naponta mennyi mozgást tudnál neki biztosítani, mert az sem mindegy. Ugyanis szerintem a spitz-eknek kicsit több mozgásra van szüksége, mint a bichonoknak.


3. Bolognese: [link]

Havanese: [link]

Törpe spitz: [link]

2011. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem shih-tzu-m van. Egyátalán nem eszik sokat. A száraztápot kb 2-3 havonta kell vennem, addigra fogy el 1 kg. Mondjuk azt nem is szívesen eszi. Konzervet eszik, azt olyan 1,5 hetente veszem neki. Napi 2x eszik. (már 2 éves elmúlt)

Amíg kicsi volt addig Royal Canin anyatejalapú táppal etettem, napi 3x evett, azt sűrűbben kellett vennem, de az is max féléves koráig.

2011. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, igen, bocsi, nem írtam le, hogy melyiket választanám.

Nekem a törpe spitz nagyon tetszik, úh én őt választanám :)

2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a havanese tetszik jobban.


Szerintem nem esznek sokat, de attól is függ, milyen minőségű eledelt adsz nekik. Az én amstaffom, jó nagyobb is, de egy pedigree minőségű tápból megeszik 40-50 dekét, míg a select goldból elég neki 30 deka is.

2011. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a havaneset ajánlom, nekem is ilyen van:-) Tündéri aranyos, nagyon barátságos, gyorsan tanul. A szőre rendszeres ápolást igényel! Az enyémnek elég nagy mozgásigénye van, nagyon igényli a napi három, négy sétát. Sok jó kennel van a havanese.lap.hu-n:-) Én a Wonderland´s Happy Angel kennelt nagyon ajánlom. Sok sikert a kutyushoz!
2011. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy kb napi 80gramm száraz tápot eszik a havanese kutyusom:-)
2011. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!