Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a városban kutyapiszokra...

Van a városban kutyapiszokra kijelölt kuka? Vagy csak simán kidobjátok rendes kukába? Nem büntethetnek ezért?

Figyelt kérdés
Én szedem a kakit utána, de úgy tudom veszélyes hulladéknak minősül. Akkor elvileg nem szabadna sima kukába kidobni. Viszont kijelölt kuka meg nincs erre. Ti kidobjátok rendes kukába?
2011. febr. 12. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2011. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes hulladék.
2011. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk nincs erre kijelölt kuka, így rendes kukába dobom bele. Szerintem ezért nem büntetnek, hisz örülnek, ha egyáltalán felszedi valaki a kutyája után. Úgy meg pláne ne büntessenek, ha még kijelölt kuka sincs erre.
2011. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mivel nálunk alig van kuka egyedül a buszmegállónál van így oda szoktam vinni de ott a nyanyák rám szóltak h mit hordom ide a szart azóta cipelem haza vagy az ismerősöméknél kidobom :S
2011. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kutyakakikuka nincs sehol sem a városunkban. A belvárosban a síma köztéri kukákba szoktam dobni, a kertvárosban pedig a házak előtt álló privát kukákba. Valamilyen szinten ez talán bunkóság, de magamból kiindulva én inkább elviselném, hogy az én kukámba dobja valaki a kutyaszart, minthogy ott hagyja a házam előtt!
2011. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van kuka erre a célra, de nagyon kevés és azok általában annyira tele vannak, persze nem ebbe való hulladékkal, hogy már egy zacskónyi kaki sem fér bele. :S Ezért dobom a rendes kukába. Inkább, mint hogy ott hagyjam a járdán. De mindig kötök egy csomót a zacsira, hogy ne bűzölögjön.
2011. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam egy csomót kötni rá. Köszi a válaszokat!
2011. febr. 12. 22:38
 8/10 hell-ikon ***** válasza:

Én itt Szegeden egyetlen egy helyen láttam kutyaürüléknek kitett szemetest a télen, de az is tele volt dobálva mindennel, csak azzal nem amire rendeltetve lett volna.


Hogy azóta kiürítették-e már, nem tudom, nem jártam arra mostanság, de van sanda gyanúm, hogy nem.

2011. febr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a rendes kukába dobom, örüljenek, hogy felszedjük, kidobjuk, ha be van csomozva a zacsi, akkor mi baj van vele?
2011. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is összeszedem és általában a rendes köztéri kukába dobom,igaz van rendes erre való is (Bp.18.ker)de az mindig tele van mint már az előttem lévők megírták,de igazából összecsomózva abba dobom amelyik ott van épp a legközelebb.
2011. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!