Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltieről írnátok egy kis...

Sheltieről írnátok egy kis jellemzőt? ( magasság stb )

Figyelt kérdés
A collieről is pls !!!
2011. febr. 12. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyom,nem azért hogy bunkó legyek,de őszintén,a gugli és társaik szerinted mire vannak?Különösen kutya témakörben szívesen segítek,de ez fejből speciel nekem se jön.
2011. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod mit?:) Ne írj ide :) Köszi ;)
2011. febr. 12. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni jöttem,mindössze nem értem,ilyen alap dolgokat miért nem lehet a legegyszerűbb helyről és módon megtudni.Azért van.És mint mondtam,még segítenék is,ha fejből jönne,de ennyire vagány gyerek azért nem vagyok.Szerintem ahhoz,hogy valaki pl egy adott fajta pontos marmagasságát beírja,minimum azt fogja tenni,amire neked is lehetőséged lenne:rákeres a neten.Ha valamit nem találsz,szívesen segítünk.
2011. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tényleg nem értem, hogy miért nem lehet beírni a google-ba vagy más keresőprogramba. Sokkal több megbízható forrást fogsz ott találni.

Tenyésztők:

[link]

[link]

2011. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
Lustaság, fél egészség. :D Egyetértek Lilu2107-val.
2011. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ez az oldal?? :)))) Azt hittem ide felnőtt emberek járnak közbe tévedtem ide nagy tudású kis kölkök járnak, akik csak a google-val okoskodnak.
2011. febr. 13. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már bőven kis kölök,és mint látod,elég nagy tudású sem,mivel alap adatok nem jönnek fejből.Ezért ajánlottam a sokkal pontosabb és tartalmasabb keresőoldalak egyikét.
2011. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én saját véleményre is gondoltam..
2011. febr. 13. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint gyönyörű,családszerető,intelligens,kedves fajta mindkettő.Sajnos közelebbi ismeretségem egyik fajtával sincs.
2011. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!