Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni, és mennyibe...

Hol lehet kapni, és mennyibe kerül a kutyám számára fájdalomcsillapító? Az a neve, hogy:Rimadil tabl.

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
állatkórház? lovasboltban biztos nem kapsz... XD
2011. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Embernek készültet is adhatsz neki, ugyanaz!

Én szoktam ha kell, meg antibiotikumot is, de eddig még ösz visz 2x volt alkalom, hogy kellett neki gyógyszer a 10 év alatt.

2011. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olcsó dolog, de mellékhatás nélküli, kimondottan kutyák számára. Állatorvosnál, állatpatikában kapható. A kiszerelés megkülönböztet kicsi és nagy kutyának valót.
2011. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
állatorvos,állatpatika
2011. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen megkapjátok a zöld kezecskét, de volna még egy kérdésem. Vácon találok állatgyógyszertárat?
2011. febr. 13. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs állatgyógyszertár , akkor ma már vannak normál " ember " gyógyszertárak, amelyeknek van engedélyük forgalmazni az állat gyógyszereket.

Mi darabra kaptuk a Rimadylt az orvostól, mert nem kellett egy egész levél. Ugy 500 Ft. volt.

De ez függ a mg-tól is.

2011. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állatpatikában, de azt nem tudom receptre adják-e.

A doki biztos ír föl, de ha már megvan a recept, akkor állatpatika! :)

2011. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!